Mliecna dieta, kto sa prida?

mirka 23

623, dobre si sa rozhodla, gratulujem k prvým zhodeným kilám. Kyslomliečne výrobky ano, ale mlieko nie. Velmi fajn su čerstvo pomleté ľanové semienka napr. v jogurte, tie prečisťuju čreva.

623

Vy sa tu co rozculujete? Nikto vas neprosil o blbe narozy z vazho zivota. Hladala som partaka/partacku na chudnutie ak ste si nevsimli. A mliecna dieta padla, po prvom jogurte som si to premyslela. A jem normalne. Dnes to bol rozok sunka sucha salama syr, natierka a cajiik a uz mam 4 kg dole :) Drzim vam palce, vsetkym co chcete zmenit svoj zivot. A blbe komentare si uz nechavajte pre seba. Dakujem za pochopenie :)

MetallicA

hej zahlieňuje, zakysluje, a z dlhodobejšej hladovky kedže chceš schudnúť 20 kg....ved si počula že Edita šipeky zomrela na rakovinu žalúudka lebo potom už ani nejedla len cvičila neviem kto by chcel takto skončiť potom.
Najprv roky priberať a potom za mesiac to schudnúť nie?

MetallicA

baaaara hej a ešte aj si myslia že tí ostatní sú sprostí:D ale tak sami si škodia možno potom prídu na to a ak nie tak musia byť dobre pribrzdení:D

baaaara

Metallica asi mas pravdu.......ale rozculuje ma to ze proste je tu milion prispevkov a clankov a zdravom chudnuti, o tom ze ziadna dieta este nikomu nepomohla trvalo schudnut a vzdy sa tu najde niekto kto sem napise takuto blbost

eeemliekoeee

mlieko je 3. biely jed(a tiez cukor a muka)...zahlienuje organizmus!!!!Radsej zdravo jedz a pridaj pohyb..diety nefunguju, iba ti rozhadzu organizmus!!!