3tt tehotensva

Príspevok v téme: 3tt tehotensva
tigrica

Doby den , chcem sa opýtat, som asi v 3tt vzali mi krv na hladinu hcg doktorka mi povedala že tam je zaciatocne stadium že mi musi zobrat este o tyžden zase krv teraz neviem mam sa niecoho bat, je to normalne, bojim sa že mam nizku hladinu hcg a teraz neviem ci to ma tak byt alebo sa deje nieco co by sa nemalo,

sob rudolf

Nemá zmysel báť sa, nič tým neovplyvníš:). Kontrola hcg z krvi sa robí s odstupom času, aby bolo vidieť, nakoľko hodnota stúpa alebo klesá. V takomto nízkom štádiu tehotenstva je to prakticky jediný smerodajný údaj, pretože na UZV ešte nemusí byť nič vidieť. Nič v zmysle dutinky, srdiečko bude počuť tak v šiestom týždni gravidity. Držím palce.

jaLENja

No v takom skorom štádiu je to úplne normálne :) a Možno to zle počítaš, lebo tehotnosť sa nepočíta od počatia, ale od poslednej menštruácie. Navyše, lekár ti sám mal povedať, že teraz to nie je ešte vidno ani na sone, ani z krvi to nie je úplne jednoznačné :)

leninka

Ahoj tigrica, zatiaľ sa kôli tomu snaž nestresovať. Ja som mala v 26. týždni moc veľa bielkovín. Doktorka ma poslala do nemocnice na vyšetrenie no nepodarilo sa mi tam dostať, a keď som išla na poradňu, tak som to už mala v poriadku...