ako sa toho zbavit?

Príspevok v téme: ako sa toho zbavit?
carrie9221

ahoj, mam taky problem.Mam priatela uz cez 2 roky, sexualne spolu zijeme takmer rok(ja viem ze je to malo)a stale mam v hlave taky problem.Totiž nemam najdokonalejsiu postavu, mam 171 cm a 72 kg a strasne sa hanbim byt pred priatelom naha, stale mam pocit ze ked sa na mna pozre tak zuteka.Sposobuje to problem aj v sexe nakolko ked sa milujeme cez den neviem sa tak odviazat ako cez noc. vsimol si to aj on.Ked som mu povedala ze sa za seba hanbim tak sa mi len zasmial.robim s mojou postavou nieco ale cim menej jem tym viac priberem.neviem ako sa týchto komplexov zbavit.bojim sa ze by ma mohol kvoli tomu opustit.

macka26

komplexov sa zbavis ked sa ti podari trosku schudnut, tri styri kilecka das dole a hned budes mat lepsie sebavedomie a mozno tvoja hanblivost pred parnterom pominie... ja som tiez hanbliva, ale nie preto kolko mam kil a hanbim sa obcas aj pred manzelom ktory ma za devat rokov videl nespocetne vela krat...

stajpen

V prvom rade,

ked si s Tebou zacal, asi si sa mu pacila a nehrajme sa na Harry Pottera, saty zase postavu zmenit az tak nedokazu a je vidno, ci je tych kil viac, alebo menej, takze asi si vie predstavit, co je za najsilnejsieho svetla pod satami.
Na druhej strane, cisla, co si napisala vela nehovoria. Aj ked ides k lekarovi a chce zistit, ako si na tom zdravotne (napr. pri vysetreni srdca) meria sa obvod na roznych miestach tela a nie len H cm a W kg.
Ked chces chudnut, tak:
1. sa nesustreduj na kg, ale na cm obvodu pasa, stehien,...
2. Menej jest, resp. hladovanie ma presne rovnaky efekt ako pises. Vysvetlim. Pekne papas, telo je vo svojom rezime. Potom zrazu prestanes jest, pripadne jes menej a tvoje telo sa zlakne, ze nastava "zle" obdobie a zacne si rychlo ukladat zasoby a samozrejme energericky pomaly spalitelne = TUKY a ty si pekne potichucky priberas a nestacis sa cudovat
3. Potrebujes si rozdelit stravu na viac casti cez den = jest cca 4 krat. Potom potrebujes pravidelnost a vyhovorky typu nestiham, lebo mam toho vela neberiem. Kazdy musi mat cas ist na WC a aj sa najest. (a hlavne si pozri co jes, ake potraviny, ci mas stravu pestru a neprevlada vyprazane, fritovane a pod. Vela zeleniny - pozor na strukoviny. Mas net, tak googli co telo potrebuje
4. Pravidelny pohyb, hlavne aerobny (beh, plavanie, korculovanie, volejball, aerobik, zumba,...) = budes stastna a vylucis endorfiny a adrenalin a to ti zrychli metabolizmus
5. A nakoniec pozitivne myslenie = nesledovat sa pricasto, zbytocne neanalyzovat. Tvoj priatel iste nie je debil, vidi Ta cez den, asi Ta uz videl aj v plavkach, v spodnom pradle a pod. tak sa zamysli, ci sa chces cely zivot trapit kvoli "problemu", ktory on tak neberie
6. ak ta opusti, tak nie kvoli tvojej postave, ale kvoli tomu, co pises, kvoli utrapenej zenskej, ktora sa nevie odviazat, zacne ho to lamat, ze sa zasekavas (schovavas), pretoze prilis sa venujes niecomu, co nie je v zivote to najpodstatnejsie. Tvoje problemy v hlave, nie tvoje telo mozu znicit Vas vztah.

Pozitivne myslenie, radost, usmev = OK
Depresia sama zo seba, utiahnutost = NOT OK

kotatko8

Ja mam postavu presne taku istu ako ty. 171/72. Ked sme s partnerom zacinali spolu byvat tak som vazila 62 kg, ale kedze partner vie uzasne varit, tak som postupne tych 10 kg nabrala :))). Aj ked to mne trosku vadi, partner je len a len rad, ze som taka..Vravi, ze konecne mam aspon zadok :))) takze, nechudni :)

l_O_l

mne osobne sa pacia ženy tvojho tipu.nevidim dovod ak sa pacis priatelovi tak by som uricite nechudol na tvojo mieste a ak sa mu nepacis tak prid za mnou :D ale hlavne nechudni :)

querido

neries jedlo ale pohyb..ak mozes skus sa viacej hybat..ak nemas dobru knodiciu zacni zlahka, pomaly, nepretazuj sa..a postupne zvysuj tempo..najlepsi je beh, pripadne teraz v zime spinning ci zumba..snaz sa to neflakat a v podstate prirodzene sa ti upravi aj postava a nasledne aj stravovacie navyky..budes si viac verit!

Thomasis

ja nerozumiem tymto debilnym zenskym zbytocnym komplexom ..aj moja priatelka....nic ine nepocuvam len to ze ja som tucna a stale dokola..pritom pre mn ama tu najdokonalejsiu a najsexi postavu na zemeguli a milujem ju taku aka je.....ale ja ju napr.nedostanem ani na kupko lebo sa za seba hambi..pritom nieje ani tucna ani nema stehna ani boky.......proste debilne zenske komplexi to je vse a neda si povedat a neda............vy iba baby nestresujte a nerozmyslajte nad debilinami..vasi chlapi vas maju radi take ake ste...a popravde..toto lezie chlapom na nervy ked stale dokola pocuva chlap....ja som tucna a bla bla bla

yggynko

Ja som vysoky a chudy , milujem svoju priatelku , ona mna a co sa tyka sexu ,je to nadherne. Prva je laska a vnutorna krasa cloveka , telesne tvary su az niekde vzadu na konci.

janekMY33

Ale uvedom si nieco niektorim muzom sa pacia take baculky ja viem ze mas komplexy ale ked s tebou este chodi tak sa mu pacis aj taka nie?

pau

priatel je s tebou, lebo sa mu pacis a miluje ta :) a rozhodne sa mu budes pacit este viac ked sa odviazes a budes si to uzivat. takze do toho :)