Zlatá žila, neviem sa jej zbaviť..

Príspevok v téme: Zlatá žila, neviem sa jej zbaviť..
kurča

zdravíčko.. bol som so zlatou žilou xy krát u chirurga a vždy mi predpísal detralex s ktorým som sa stále napchával a vždy povedal to isté "jedz vela zeleniny, nepi a nejedz maso ani korenisté potraviny" po čase to prešlo ale zas sa to vrátilo tak som si kúpil Faktu čipky aj masť.. keď si to dávam 3 dni tak to prejde a je to v poriadku ale po týždni sa to zas vráti.. skúšal som to aj mesiac v kuse brať a bolo dobre ale vždy sa mi to vráti.. máte niekto podobný problém? ako ste sa toho zbavili? na operačku nechcem ísť..

jjj2

bol som na operacii 2 hemorodiov naraz.ziar nad hronom - mudr. jan keher. zakrok trval 15 minut. pustal tam vraj nejaku elektriku,citil som len ze tam nieco mam, ziadne stipanie alebo bolest, len ze mam cudzie teleso v sebe. po skonceni som necitil uz nic. ziadna bolest ani po odchode,ani cez den,ani vecer,ani na druhy den. v ten den vecer som siel na zachod, ziadna bolest. mal som pocit akoby som na ziadnom zakroku nebol. prisaham ze odber krvy boli viac.. keby som to bol vedel,siel by som hned,len tu som cital akazdy vravel ako bol 2 tyzdne v krcoch co ho bolel zadok,tak som sa bal vyse 2 roky som to len mastickoval az kym to nepreslo do tretieho stadia.. akonahle budem mat znova problemy v momente idem na zakrok znova.. ziadnu mast uz na to nekupim..

lejla22221

ahojte,aj to mam,zistila som si to pred dvoma dnami,a nechcem to mat,chcem sa opytat,ci ta operacia laserom mi zaruci,ze to uplne zmizne a budem ako predtym? dakujem za oodpoved

house

Ja mam tiez hemoroidy a mne sa osvedcilo po kazdej stolici umyvat konecnik (zadok) ak je moznost, ak nie je moznost pouzivam na umytie konecnika vlhke utierky pre kojencov , napr.pampers, mne to velmi pomaha, svrbenie prejde, ukludni sa to a mam pokoj.dolezita je hlavne hygiena, aspon u mna.

blondie100

Ahojte ! Veru aj ja viem čo sú to hemoroidy, aká je to bolesť, aké nepríjemnosti vedia narobiť, ani sedieť ani stáť, ale chválabohu som sa vyliečila úplne. Pred 4 rokmi som natrafila na internete na veľmi účinný prípravok, volá sa Milaniv. Vdaka Milanívu mám po problémoch so slatou žilou. Objednala som si ho na -adresa odstránená-. Odporúčam všetkým

RNG

Strie su z prasknutych nepruznych tukovych buniek podkozneho tuku. Menej cukrov ,ktore sa nespotrebovane menia na rezervne tuky pomoze, lecitin tiez pomoze odtucnovat, mnozstvo roznych antioxidantov , najma vitamin C a bioflavonidy a tiez niektore aminokyseliny (arginin, ornitin, cystein, lysin) pomozu tvorit kolageny a spruznuju celu vazbu tela, vcitane spevnovania a spruznovania bunkovych stien. Mastickovanie zvonka nepomaha velmi, lebo strie su podkozna zalezitost a tam prenika snad len kokosovy olej pripadne tukorozpustny vitamin C(ester C palmitate). Ked mastickovat zvonku, odporucam si namiesat 10% ester C palmitatu , 2% MSM 2% vitaminu E do kokosoveho oleja a s tym sa natierat. Toto prenikne cez kozu pomerne dobre.

alisP

RNG ked uz si tu,odbocim od temy a chcem sa opytat,ci mas nejaku radu ako predist striam v tehotenstve.som 8 meiac,pribrala som 10kg,ziadne drahe oleje si nekupujem,lebo je mi jasne,ze to je hlavne tahanie penazi z ludi.pouzivam obyc mastne telove kremy,je nieco,co by som mala uzivat resp sa tym mazat,aby to trosku pokozke pomohlo?diky!

RNG

Ako som mnohokrat uz napisal aj moj otec predomnou uz od roku 1940 a j ja po nom si osetrujeme konecnik dobre nakremovanym toaletnym papierom, nesetrit papierom ani kremom a cistenim a jemnou masazou aj trochu dovnutra si udrzujeme hemoroidy v pokoji, beZ zapalov a dokonca sa vstrebali po case.
Na rozsirene zily kdekolvek v tele treba brat vseobecne antioxidanty, najma bioflavonoidy, aby sme predisli roznym typom "krcovych" zil, do ktorych patria aj hemoroidy