Ziadne prsia...

Príspevok v téme: Ziadne prsia...
ZuZulla

Viem , že laska je o inom ... nie o tom ake ma zena prsia ja asni v podstate nemam problem najst si partnera ale vadi mi to a hanbim sa vyzliect uz som toho o tom precitala kopec aj ta modelka co ma malicke prsia a jaka je predsa slavna lenze ja mam este mensie .. ja skoro no fakt skoro ziadne a potom napr. taka kate hudson tiez skoro ziadne ale aspon nieco ... ja už neviem co si mam o sebe mysliet ... chalan ktory mi vravel ze mu to nevadii... nakoniec sa na mna aj tak vykaslal ked sme sa spolu vyspali ... jednoducho vyzera to skaredo .. chalansky ... plastiku nechcem ved potom ostavaju zevraj aj tak jazvy ...waa neviem ako sa s tym zmierit:((

palacinka123

Drzim palce babam co ste odhodlane ist na operaciu. Ja sice nie som na tom az tak najhorsie zeby som nemala ziadne prsia, ale mam len take malicke Acka. Viem co to je mat komplexy a vidiet ako priatel pozera na fotky nahych zien s krasnymi ci uz prirodzenymi alebo silikonovymi plnymi prsiami. Ale uz som sa s tym aj naucila zit, zvykla som si na svoj komplex a hoci by som stokrat radsej mala vacsie prsia, hoc aj silikonove, nemam tolko odvahy lahnut si na operacny stol. Tak sa drzte ;)

korki

katulik, aspon by si mohla napisat, na koho reagujes... ale to bude asi na mna. no nastastie, mam len taketo problemy, lebo viem, ze ludia maju aj vacsie. ale tato tema je o tomto probleme. ked budem mat zlomenu nohu alebo rakovinu, tak budem prispievat do inej temy, ale nebudem chodit do inych rypat...

ale ty mas zrejme "problemi" hlavne s pravopisom, tak sup sup do skoly a neryp do mna...

korki

no blondinecka to tu uplne zabila. ta nepochopila temu zjavne a dobre, ze ukoncila debatu, lebo uz bola len otazka casu, aby ju neporazilo...
a blondinecka asi nevie citat, lebo "mladym labilnym dievcatam" som tu nepchala kaleraby do hlavy, praveze som im napisala, nech pockaju, aj ja som cakala na zazrak a nedockala som sa, tak sa idem dat dorezat. hoci jazva bude skoro neviditelna, ale to by zas niekto musel vidiet aby uveril...

dona barbara, poprosim ta o citaty, kde som nadavala... vsetci tu vedia citat a nikto tu nenasiel prispevok, kde by som nadavala... dakujem...

lindus, diky. dufam, ze to vyjde a budem konecne stastna. a u teba dufam, ze sa stane ten spominany zazrak a narastu, len prosim ta, neber ziadne hormony, ani tabletky, ako sl. judiniova, to je si myslim omnoho vacsia hovadina, ako ist pod noz...
a prispievatelia tejto temy, fakt neverim, ze sa najde osoba, zena, ktora ma rovnaky hrudnik ako ja a nemala by komplex nezenskosti...