Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mavam hruzne zavraty

Príspevok v téme: Mavam hruzne zavraty
uz nevladzem

uz velmi dlhy cas sa citim velmi slabo a mam hrozne zavraty ....uz som bola na vselijakych vysetreniach na ekg som mala v poriadku,ct mozgu v poriadku, vysetrenia stitnej zlazy v poriadku,neurologicke vysetrenie negativny nalez,krv mensia chudokrvnost, eeg mensie odchylky a to mi nevedeli povedat ze z coho,uz som brala aj antidepresiva ...krvny tlak mam vzdy okolo 100/60 pulz oklo 80 az 90, prosim poradte mi ja uz dalej nevladzem :-(((((((((((((((((

uz nevladzem

anikam ano beriem uz 2 mesiace magnezium a nepomaha:-(( uz som aj u psichologa bola lebo myslely ze mam depresiu,lenze ja mam depresiu skor z toho ze mi je stale zle :-((( uz neviem ako dalej :-((((

uz nevladzem

alisip a ako mu to zistili??? neviem uz co mam robit!!! a najhorsie je ze ma beru za hypochondra!!! vraj mas len 22 rokov nic ti nie je!!! :-((((( uz nemam slov na toto zdravotnictvo!!

alisP

..toto je to nase trafene zdravotnictvo...vysetria mozog,srdce,stitnu zlazu a koniec..ako keby v tele neboli aj ine organy a zlazy..

alisP

uz nevladzem!moj stryko mal podobny problem,s tym,ze jedneho dna prestal jest,ledva chodil,motal sa...zije v NZ,kde mu v nemocnici(na otras.urovni-sorry pani doktori)povedali,ze nevedia co mu je,tak smola..tak som mu vybavila spital v brne,chybal mu nejaky hormon,kt produkuju nadoblicky!!!dostal ho myslim v tabletkach a berie do dnes.vyzeral,ze umrie do 2hod,dnes je uplne fit!tak isto si myslim,ze by to mohla byt chrbtica,ak su to vylozene zavrate,mdloby,stav na zvracanie..nedaj sa odplasit!

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.