Chcem schudnut

Príspevok v téme: Chcem schudnut
xxxo

Mám 16 rokov,170 cm a vážim 80 kg, moja nadváha mi zatiaľ nespôsobuje žiadne zdravotné problémy ale necítim sa dobre, keďže som mladá a kvôli váhe mám problém nájsť si priateľa. Do leta by som si priala schudnúť minimálne 13 kíl, tak mi poraďte ako na to, všade čítam o rôznych diétách ako ľuďom pomohli, no dočítala som sa aj ako sa im to po skončení diéty vrátilo a dvojnásobne-tak mi niekto poraďte čo mám robiť, je lepšie nejesť alebo začať cvičiť?
Mám dve sestry jedna má problémy s nadváhou ako ja a druhá je úplne chudá-a pritom jeme rovnako! Svoje telo chcem zmeniť pokiaľ som mladá.

Danka22

Ja som dala za necele 2 mesiace cca 10kg dole :) prote z 58 a teraz mam 48
A ako?
1. Pit veľa hmm ako u to pomaha jasom pila ca 1,5 l a aj tak to išlo dole ale určite piť lane nie sladene ;) čajík bez cukru, káva bez cukru, voda, vodas citrónom,.. to čo ti chutí :)
2. uplne obmedyiť sladke, chipsy, chrumky, pecivo biele a take tie \"pizove\", pagáče a tak.
3. cvičiť toto www.youtube.com CARDIO JE TO ČO SPALUJE VEĽA ZA KRÁTKO ! a samozrejme cez vľný čas bicyklovať, albo len prehádzky len sa hýbať! :)
4.papať 4-5 krát denne
5. Jesť 500-900 kcal denne
6. Raňajky neopušťať pretože tie štartujú metabolizmus! radšej si privstať než preskočiť :)
7. dať si motiváciu :) robť si každodené né a večerné zápisky váhy :) najlepšie kupiť si nejaký notes a tam si to písať, aha, motá, sľuby :)
8. hlavne myslieť pozitívne a verit si! :*

trdlajska

Danka22...vsetko co pises je super, ale ked som videla ze denne jest 500 - 900 kcal az mi prislo zle...takouto stravou schudnete maximalne tak na nasledny jojo efekt...takze kazdopadne denne minimalne 1200 kcal... 1500 je asi idealne zavisi aj od vahy aku mate

Danka22

Ja som dala za necele 2 mesiace cca 10kg dole :) prote z 58 a teraz mam 48
A ako?
1. Pit veľa hmm ako u to pomaha jasom pila ca 1,5 l a aj tak to išlo dole ale určite piť lane nie sladene ;) čajík bez cukru, káva bez cukru, voda, vodas citrónom,.. to čo ti chutí :)
2. uplne obmedyiť sladke, chipsy, chrumky, pecivo biele a take tie "pizove", pagáče a tak.
3. cvičiť toto www.youtube.com CARDIO JE TO ČO SPALUJE VEĽA ZA KRÁTKO ! a samozrejme cez vľný čas bicyklovať, albo len prehádzky len sa hýbať! :)
4.papať 4-5 krát denne
5. Jesť 500-900 kcal denne
6. Raňajky neopušťať pretože tie štartujú metabolizmus! radšej si privstať než preskočiť :)
7. dať si motiváciu :) robť si každodené né a večerné zápisky váhy :) najlepšie kupiť si nejaký notes a tam si to písať, aha, motá, sľuby :)
8. hlavne myslieť pozitívne a verit si! :*

Makoska

Dobry den. Chcem sa opytat ci niekto objednaval adipex zo stranky www.adipex-retard.sk .
Stranka vyzera doveryhodne, a tabletky mi prisli hned na druhy den co som ich objednala. Prisli v bublinkovej obalke ale bez letaciku. Ani som si ho nevyziadala to je pravda, ten pan co mi ich poslal sa vola Šimon Jaroščiak, to bolo napísane na obalke a plus asi firma POSTE RESTANTE a adresa 01401 Bytča 1.
Objednával si niekto od neho? A fungovali tabletky?
Dakujem za odpoved. Mozete mi poslat na email prosim: makoska.makoska@gmail.com

Janica001

Mala som rovnaký problém, keď som bola mladšia. Teraz pravidelne cvičím 4x do týždňa, ale začiatky boli ťažké ja som skúsila diétu sacharidové vlny a bol to úspech. K tomu krátky kruhový tréning a po pol roku som sa mohla v kľude pozrieť na seba do zrkadla. Ja som skúsila tréning zo stránky chudnutiedieta.sk trval mi vždycky okolo hodinky - rýchlo odcvičené, ale mokrá som bola dosť :)

adaaa90

Ahoj treba si naplánovať 3 jedlá do dňa, menšie porcie, a prísne to dodržiavať, veeeeela pohybu k tomu .. ja k tomu vsetkemu beriem aj tablety slimia, nasla som ich -odkaz odstránený-

za 2 mesiace som zhodila 6 kíl, viem .. nieje to vela, ale pre mna obrovsky uspech :)

pe_pQ

Ahojte, ja mam 13 a potrebovala by som schudnut cvičim, beham ( schudla som 3-4 kg) ale v poslednom čase sa mi zda že to nepomaha chcela by som sa opytat ci je možne( aj zdrave)brať nieake proteiny alebo lieky na chudnutie ..... budem rada za všetky rady :D .. dakujem :)