Akú Vš študujete?

pau

ahoj trash, a co viac by ta zaujimalo? no ja som sa ucila biologiu normalne ako na matury, chemiu len zo zmaturuj z chemie.. a robila som otazky z podkladov na UK..anglinu som sa neucila ale ta bola lahka. ale moji spoluziaci sa ucili aj z nejakych podkladov ktore vraj vydava szu.. neviem ako je to tento rok..

Trash

Ahoj Pau,prosim ta,ja chcem ist tento rok na SZU Vseobecne lekarstvo,vies mi napisat nieco viac?Z coho si sa ucila na prijimacky?Dakujem:)

medovina

ale so spanielciny si musela vediet, nie? lebo z tej sa prijimacky robia...takze z druheho jazyka z kt. nevies vobec nic staci mat prehlad o krajine/krajinach kde sa pouziva?

:)

medovina - pri tej kombinacii ktoru si uviedla, sa robia len prijmacky zo vseobecneho prehladu, nemusis vediet ani jeden jazyk. ja som tak isla studovat taliancinu, ani slovko som vediet nemusela :)

pau

ja chodim na slovensku zdravotnicku univerzitu v BA, odbor vseobecne lekarstvo :) chcela som to studovat a bavi ma to, cize som celkom spokojna..

medovina

užívateľka " :) ", chcem sa opýtať, keď sa na FiFUK na prekladateľstvo-tlmočníctvo robia prijímačky z: anglický jazyk,
francúzsky jazyk, nemecký jazyk, ruský jazyk a španielsky jazyk...a ja si vyberiem kombináciu napr. bulharský jazyk a kultúra – rumunský jazyk a kultúra, robím prijímačky? alebo musím mať nejaký základ aspoň z jedného jazyka?? ďakujem :)

sunnka

sweater, na tu anglinu ti odporucam len si casto nieco v AJ citaj, skus nejake stranky na nete, co by ta bavilo a len tak citaj, nemusis vsetko rozumiet, takisto aj tie filmy ci uz s titulkami abo bez, sem tam pozri dajake slovicka v slovniku. ono sa to na teba uz nejako nalepi.