Točenie hlavy a tiky

Príspevok v téme: Točenie hlavy a tiky
katka83

Chcela by som sa opýtať či ma niekto podobný problém ako ja poprípade radu. mám 17r. 3x som už odpadla, potom ma poslali na CT mi našli nejaký málý nádor v hlave tak mi ho museli vyoperovať. neurolog mi ešte predtým povedal že mám epylepsiu tak mi dal aj tabletky (mám ich brať 2x denne ale berem ich len 1x lebo aj to sa mi točí hlava a mi je tiež na odpadnutie ked ich užijem). a stále (aj po tej operácii) sa mi točí hlava, (asi iba 30% z dna sa cítim normálne) a ked som nevyspatá alebo ked sa ráno zoudím tak mám tiky (váčšinou do rúk). môže to mať niečo spoločné s tou epylepsiou? lebo kamarátka ju ma tiež ale takéto príznaky nemá a jeden doktor mi povedal že to na epyleptické záchvaty ani nevyzeralo.. tak ani sama neviem čo mi vlastne je :(

joni_

epilepsia moze byt rozna, mozu byt pri nej aj svalove zasklby alebo tiky, moja sestra to ma, obcas ma normalny zachvat a niekedy len take krce v nohe a ruke, treba to riesit nastavenim liekov, trpezlivo skusat a hladat, treba na to dobreho neurologa
sestre pomaha pri tych krcoch vypit rozpustne magnezium a za chvilu to prejde, alebo uzivat pravidelne magnezium v tabletkach, popytaj sa na to svojho neurologa