Tajomstvo - pozitivne myslenie

Príspevok v téme: Tajomstvo - pozitivne myslenie
sawana

pocul niekto nieco o tajomstve, alebo videl o tom dokument? pre tych, ktori nevedia: spociva to v tom, ze clovek, ked po niecom naozaj tuzi, napr. po aute, tak si musi predstavit, ze to auto ma, ze na nom jazdi, ze ho ma doma odlozene v garazi....a o nejaku dobu to auto naozaj ziska. tak isto to je aj so zdravim , peniazmi, inymi hmotnymi vecami...ide o to, ze nestaci si povedat: kiezby som to niekedy mal..., ale treba si to predstavovat, ze uz to mate.a tym vyslete signal do vesmiru a ten uz to nejako zariadi. znie to blaznivo

myslite si, ze to funguje? ved nie nadarmo sa hovori, ze vsetko je o psychike, ci?

doubledog

ja tieto principy vyuzivam vo svojom zivote uz dlho, schopnost to robit sa u mna tak nejak objavila sama od seba, nijak som sa to neucil.

potom som si o tom precital par knih, ktore sa ku mne dostali "nahodne" :)

cize aby bolo jasne, kniha popisuje skutocny stav veci, tak ako funguju, ale popisuje ich tak zle a nesikovne, ze je podla mna velmi tazke to pochopit a realizovat.
ale to je mozno len moj pohlad, kedze su ludia, ktorym to pomohlo, ked si ju precitali.

User_37597

su veci kt si zelam a medzi ne patri napr Nikon D700 za nadhernych 2500 eur ale viem ze ho nebudem mat pokial si na neho sama nezarobim.ani ty ani priatel ani rodina ani nikto mi ho neda zadarmo.
videla som ten dokumnt a neverim tomu.ani placebo efektom sa to neda nazvat.to je uplne nieco ine.
asi je privela dokumentov o zvieratach tak chceli spravit nieco ine :D

Genesis

a tí co vam tajomstvo pomohlo :) tak este nekricte ... mozno v tomto case a priestore sa vam dari a ste stastni ... bohuzial zmeni sa cas a priestor a vase vytuzene splnene sny sa mozu pre vas stat vasou nocnou morou

Genesis

tajomstvo the secret je blbost a nefunguje. Keby fungovalo nebol mali by sme vsetci vsetko .. kazde male dieta sa rodi ako silny optimista ktory skutocne veri ze vsetko dokaze ... bohuzial az realita mu zacne brat vieru a idealy

kopec silno pozitivnych ludi skoncilo zle a umierali pomaly a v bolestiach ... je jedno ako silno boli pozitivny a verili ze sa uzdravia

kopec podnikatelov sa pustilo do businisu s obrovskov vierou ze nieco dokazu a nakoniec jedine co dokazali ze k nim dosiel exekutor aby siahol na ich majetok

kopec vztahov kde partner silno veril ze ten vztah skonci super vrazil s naivity do vztahu vsetko vcetne majetku a odmena za jeho vieru bolo to ze o vsetko prisiel

plno ludi po svete veri v boha a ze im prinesie len to najlepsie ... a predsa vela z nich ten hajzel prinasa obrovsku davku bolesti

to ze tato blbost niekomu funguje je jednoducho uplne normalne .. kazdemu sa mozu nahodne splnit jeho sny a potom tieto jedince to pripisuju secret a budu sa ho zastavat

bohuzial na druhej strane je kopec takych co im secret nikdy nepomohol ... lenze tu zas pridu ti co im pomohol s kompcom vyhovoriek preto im to nefungovalo

ta3

"Pozitívne myslenie totiž samo o sebe nestačí. Darmo budete pozitívne myslieť, keď tomu podvedome neveríte. Ten háčik je totiž v nastavení sa :)"
Slobodna to presne vystihla, podvedomie sa oklamat neda, clovek o tom, co naozaj chce dosiahnut, musi byt vnutorne presvedceny a zaroven musi sa cielavedome pricinovat na splneni toho, nestaci iba tuzit, verit a sediet so zalozenymi rukami, iba potom to je uz len otazka casu, kedy sa tuzba splni, niekedy to ide hned, niekedy treba cakat aj niekolko rokov, mne sa pre cele moje okolie nerealny sen zit v Australii splnil za cca 10 rokov, ale na svoju lasku som si musela pockat az 33 rokov, ale to nech Vas neodradza, u Vas to mozu byt dva tyzdne, zalezi aky velky ci odvazny sen snivate, ale prakticky kazdy sen je realizovatelny, ked ho naozaj chceme dosiahnut, verime svojim schopnostiam ze ho naozaj dosiahneme a ked pre to aj nieco robime, to naozaj ma velky vyznam, nesmieme totiz pochybovat ani na sekeundu ani ked nas zobudia o druhej rano, v tom to cele tkvie, chce to cloveka odvazneho a odhodlaneho, je kopa uspesnych ludi, ktori o sile pozitivneho myslenia ani nepoculi, no napriek tomu sa im vo vsetkom skvele dari, pretoze tito ludia tak konaju uplne prirodzene

Lady Secret

PREBOHA !...názory niektorých hlúpych ludi ma tu vytáčajú!...ja osobne preferujem Tajomstvo a veľmi mi pomohlo :-)

To, že niekto povie, že:,, to akože ja budem myslieť na auto a ono mi pride same do garaže je somarina a pritiahnuté za vlasy\\\"...uvedomte sa, ludia !...pomocou Tajomstva vam to auto nepride samo, ale začnu sa vam otvarať nove možnosti, napriklad spoznáte človeka, ktorý obchoduje s autami a ponukne vam vaše vysnivane autičko za dobru cenu, alebo ho napriklad vyhrate, možno sa vam začne v praci dariť, a budete si mocť kupiť to vysnivane autičko, alebo ho od niekoho dostanete...je primiticne, chytiť sa každej jednej vety, najskor sa nad nou trošku zamyslite !
Tajomstvo pomohlo kopu ludom, ja osobne som pred tym sa iba sťažovala na svoj život, na všetko čo nemam a prežo to všetci maju a ja nie, a že som najnešťastnejši človek na svete. Prečitala som si tu knihu a odvtedy sa dokažem usmievať, tešiť, brať všetko s lahkosťou a nepozastavovať sa nad tým. vytužene veci sa ku mne ,, sypú\\\"(zas to neberte doslova! ) :-) Kto nevyskušal, tak len mudruje a robi si z toho posmech, proste hlúpi ludia !

jajka001_

suhlasim s doubledogom. ale treba si vsimnut ze okrem enormneho zisku mala ta knizka predsa len pozitivny prinos, prave pre tych ludi, ktori tie narocnejsie knizky necitaju.

Slobodna

A najlepšie na tom je to, že Tajomstvo nefunguje :) je to skutočne iba biznis, nalákanie ľudí, ibaže je tam jeden malý háčik aby to mohlo fungovať. Pozitívne myslenie totiž samo o sebe nestačí. Darmo budete pozitívne myslieť, keď tomu podvedome neveríte. Ten háčik je totiž v nastavení sa :)

t333:Ak chcem byť bohatý najprv sa tak musím cítiť.

t333

a co je horsie, niektori ludia tomu fakt slepo veria - vid nizsie...
"...niekto by chcel vyhrat lotto ale neveri ze by prave on bol tym stastlivcom, niekto si povie, jasne ze vyhram, neni dovod aby som nevyhral:) je to pre neho samozrejmost, a uz ma peniaze vo vrecku."

co k tomu dodat?