nevoňavý mužský úd

Príspevok v téme: nevoňavý mužský úd
anitkass

Chcela by som sa Vás spýtať, či niekto z Vás mal problém s nie príjemným zápachom u mužského pohlavia. Mám priateľa už dosť dlho, ale nemám odvahu sa ho opýtať čo je v probléme. Hygienu dodržiava aj ked sa osprchuje a hneď príde a proste chytím ho tam dole a on ide hore už to aj ide... hm ? viete mi poradiť? dakujem

anitkass

isto ma chápete, že som mu nepovedala a kupit mu anibakterialne mydlo a povedat aby si snim umyl to, nie je pre mna ľahké, a boxerky nosi svoje ma svoju značku a nevymenil by ich..neviem ako by som mu to naznačila sakra.. :(

AdamKrt

Spodne pradlo by to mohlo ovplyvnovat. Hlavne, ak by mal nejake umeliny a tesne slipy. Moze skusit volne trenky, nie vsak boxerky.

Pri umyvani skusit sprchove gely s obsahmi olejov, ktore ostavaju vonave na pokozke aj po umyti. Napr. nieco ako Palmolive Aroma Therapy.

lenkaa123456

poveddz mu ze ti gyn. zistil nejake kvasinky alebo zapal a ze by sa mal ist na urologiu vysetrit aj on, ze mozno to ma aj on a tak. potom mu mozno nieco zistia ze ma nejaky zapal.

lenkaa123456

asi ste si proste tou vonou jednoducho nesadli.. tiez som mala takeho partnera a jeho penis mi vobec nevonial a potom som zistila ze aj tak ho nelubim.. ale teoreticky je mozne ze ma nejake kvasinky alebo co. tazko povedat