len pre ženy

rusalka 004

Ja sa holím asi od 18-ky.Najprv som sa holila dámskou žiletkou a mala som stále vyrážky, ale raz som vyskúšala pánsku žiletku a to sa vôbec nedalo porovnať,tak odvtedy používam len pánsku, a vyrážky od vtedy nemám.A to som mala najdrahšie dámske žiletky, teraz si s nimi holím len nohy lebo za viac nestoja.

piponero

Ja som sa zacal holit ked som mal 19 r. Pouzil som balzam po holeni Nivea. Urobilo to dobre mojej pokozke a navyse dievcata sa na mna lepili,v autobuse,elektricke a aj vo vlaku.

marisssa

ja som sa kedysi holila na ten znamy "pasik", no priatel mi raz navrhol,ci sa neoholim cela.dovtedy mi to ani nenapadlo..no vyskusala som to raz a odvtedy stale:-) je to super pocit!hlavne,ked tak dohladucka a uplne vsetko.ako aj ritku,tak okolie celej vaginy..
ked sme spolu zacali s priatelom spavat,tak som sa holila pravidelne,ale teraz sme spolu vyse dvoch rokov a akosi mi je to jedno:-) tak raz za dva-tri tyzdne,mam uplne bleducke chlpky,ani ich nevidno a necitit.takze ok...som veelmi spokojna:-)

leila

Holim sa od 18, mam 21, no ten pasik som skusala velakrat vyholit a neviem ci mam nariedko chlpy abo co, no ten pasik nikdy nie je pekne rovny a vyzera to ako by som sa zle oholila, resp.nedoholila, lebo medzi chlpami mam velke vzdialenosti. Preto to vzdy vzdam a oholim sa dohola. Dajte nejaku radu ako pekne vyholit pasik. Dakujem.