Leukémia

Príspevok v téme: Leukémia
NatiSka

potrebujem sa vyrozpravat a poradit od ludi s citom a nie od doktorov co hovoria ze je vsetko v poriadku ;(
mám za tri dni uz mesiac rakovinu krvy kazdy v rodine len place a hovori ze to prejde ja viem ze nie
...chcem len vediet ci poznate niekoho takeho kdo leukemiu uz prezil alebo kolko sa dozil pretoze ja sa bojim chodit spat ked sa rano zobudim placem a dakujem zato ale dokedy to bude trvat ?

etela

NatiSka,ak ti povedali,že máš leukémiu, tak by ťa ihneď hospitalizovali.Robia sa ti modriny, si slabá, bolí ťa celé teľo...?Vieš pokiaľ ide o leukémiu, záleží o akú sa jedná.Z tvojej otázky je ťažko posúdiť ako si na tom ty.

Cheri39

držím ti palce, pozbieraj všetky sily, aby si tú chorobu porazila, daj jej na papuľu, nedaj sa ... hlavne, ver, že to určite dokážeš, ja verím, že na to máš

NatiSka

mamina si myslela ze mam nejaky virus alebo obycajnu chripku tak sme isli k doktorke tej som sa nezdala koli tomu prudkemu schudnutiu pretoze je to moja doktorka ktora mana aj moju vahu sleeduje od narodenia tak nas poslala na vysetrenie do mesta neviem ako to presne zistila ale mala som velmi vela vysetreni :( ...no leukemia sa da zistit uz aj z krvy

Cheri39

mám spolužiačku zo základnej školy, jej otcovi zistili leukémiu pred nejakými 15 rokmi a žije doteraz, má vyše 60 rokov...

NatiSka

mam 15 priznaky boli rozne najprv som schudla 7kg akoby z nicoho nic a mam caste horucky zavrate a kazdu noc stiedam aspon 3 pyzama co sa potim
este nezvladnem udrzat v ruke niekedy ani vec do 1kg