Pharmatex

animka

lioness ano je tam len jeden aplikator, ten potom vzdy oplachnem vodou,ono ten krem nema k tomu materialu nejaku extra adhezivitu cize ide pekne dole :)

lioness_01

a inak áno, samozrejme, je to bez lekárskeho predpisu... a treba dávať pozor na pokyny v letáčiku... čiže neumývať sa mydlom a tak podobne...to si tam prečítaš...

a ešte by som sa animky chcela spýtať na ten krém... je tam len jeden aplikátor predpokladám... to po použitý ten aplikátor poumývaš, alebo aká je hygiena aplikátoru ?

lioness_01

my používame zase čípky... stáli tuším 8,30 €, je ich tam 10 kusov.

Skúsenosti zatiaľ dobré, neštípe, nepáli, ale je pravda, že používame spolu s tým aj kondóm... má to mierne chemickú vôňu, ale nám to neprekáža, orál sa neodporúča potom už robiť, nechutí to zrovna ako jahody so šľahačkou...
inak v pohode... po styku to samozrejme vyteká, ale čakala som , že to bude horšie takže som milo prekvapená... len je dobré používať intímku, lebo to robí nepekné fľaky na nohavičká...

ale inak sme celkovo naozaj spokojní, fajn náhrada za HAK...

animka

mne sa pozdaval krem, teda za rok pouzivania som mala len dobre skusenosti , je bez predpisu,voni to po ihlici..co bolo ale zaujimave ze s byvalym nas oboch stipal a s dalsim uz nie...cize zavisi zrejme od zlozenia ejakulatu..krem stal do 10 eur ale vystacil na dlho :)