Nekontrolovatelna ejakulacia

Príspevok v téme: Nekontrolovatelna ejakulacia
JaaaaJ

Ahojte,
je mi tak troska trapne, ale chcem sa Vam zdoverit s mojim problemom. Mam par rieseni no chcem pocut /citat/ Vas nazor.

Mam novu priatelku a pri pohlavnom styku nevydrzim viac ako 5 minut a ihned ejakulujem. :(
Myslel som si ze sa mi to stavalo iba pri ex priatelke ktora ma nesmierne vzrusovala... ale stava sa mi to aj pri tejto ktora ma taktiez nesmierne pritahuje ale je mi divne ze este predtym nez sme spolu zacli chodit tak sme boli na jednej party a tam sme sa milovali 2 hodiny a ejakulaciu som musel sam privolat... viete ako to myslim... Je tam moznost ze zavazil alkohol a moj stav opojenosti.

Mozno si vravize ze ved to sa casom upravy... bol by som rad ale koren moho problemu siaha asi rok a pol spat kedy to zacalo. S milenkami a priatelkami kt som mal predtym som nepocitoval tento problem lebo sme sa niekedy milovali aj 6 hodin vkuse a uuplne bez problemu.

Velmi ma to trapi kedze chcem aby moj novy vztah klapal aj po sexualnej stranke a nechcem aby moja priatelka mala v posteli chudaka :((( Je pravda ze predohra a dohra jej zabezpeci par orgazmov ale ja ju chcem uspokojit aj penisom a nie len masturbaciou ci oralnym sexsom.

Preto som cital na internete mozne riesenia a jednym bolo aj odstranenie /neviem ako sa to vola ale myslim tu kozku co spaja predkozku so zaludom/ a chcem ist navstivit urologa no neviem ci mi pomoze.
Potom som premyslal ze ci to nemoze byt akysi psychicky problem v mojej hlave...
Rozne kremy a lieky ci obdobne pripravky skusat nechcem lebo ked sa chceme milovat tak nechcem premyslat nad tym ci som si vzal tabletku alebo nageloval penis...
Dalej tiez rady doma masturbovat a oddialovat to no ... aj to je problem lebo ked to ide tak sa to uz neda zastavit :(

Ako zdraveho chlapa ma to velmi stve hlavne o to viac ked v minulosti islo vsetko ako po masle a zrazu sa to otocilo o 180°... :(

Prosim poradte mi ak ste mali uz niekedy obdobny problem. S priatelkou som to este nepreberal kedze jej po mesiaci vztahu nechcem vesat na nos ze som neschopny ...

Vopred Vam dakujem za akukolvek radu ci pomoc.

yggynko

Nemyslim si ,ze pri sexe je dobre mysliet na sefa , ked mas pri sebe milovanu osobu , s ktorou spis. Ten alkohol je overeny a ked pred stykom otvoris flasu sampusu , asi ani partnerka neodmietne ,naopak to doda aj atmosferu celemu styku. Druhy sposob ,asi menej pritazlivy je ---pouzi gumu---....a do tretice ,,,,, nemusite sulozit v jednej polohe a na jednom mieste.Ked zacnes v spalni a postupne sa pocas suloze budete presuvat po byte , kde si date len kratke milostne prestavky, bozkavanie , jemny petting , tak daleko oddialis ejakulaciu

asteroid

No tak chlapče,myslím si že veľmi chceš dokazovať jej a aj sebe.Uvoľni sa a hlavne ju nemaj celý čas v hlave aká je krásná,výnimočná atď,lebo vtedy cítiš ako sa ti to hromadí tam dole a za chvíľlu je po všetkom.Keď ti môžem poradiť tak to môžeš oklamať tak, že budeš s myšlienkami úplne mimo.Mysli pri tom na šéfa alebo inú nepríjemnú osobu,vec zážitok a pod.Po anatomickej stránke to môžeš oddialiť tak,že si ho poriadne silno stlačíš za žaľuďom medzi palcom a ukazovákom,na niekoľko sekúnd až na alebo za prah bolesti.Je to tak ako si spomenul,alkohol to tiež oddiaľuje.Hlavne sa na ňu euforicky nesústreď!daj vedieť či ti to pomohlo!

janekMY33

Skus este jedu vec povedz tej tvojej nech sa prezlecie za neaku menej atraktivnu skratka nech sa dobre zospaty a ty nebudes tak nadrzany a ona bude mat to co chce