Masky na plet

Diorka666

cenovo dostupne a pekne cistiace su od znacky garnier z notina :) ja mam najradsej garnier pure samohrejivu pletovu masku

lili88

Podla mna su uzasne aj masky z LUSHu, len su hrozne drahe, je tazke sa k nim dostat a maju kratku trvanlivost... ale tak super sa moja plet este asi ani necitila ako po maske Love Lettuce od LUSHu...

levanderka

no ja si ju davam na celo , T zonu, na nos , na bradu a troska na lica. dnes som si dala, az mi slzy vysli:D hej citlivu mam plet , ale stoji zato ta olest, uzasna je ta maska:) mam zmiesanu plet a nemam po nej ani mastnu ani suchu :) len ma to boli no

nikavero8

Levanderka, ak by si si jej davala malo, ani by ti to neslo dobre zlupit, lebo by sa to trhalo na vela casti.. Mas aj s tymto problem? Inak to moze byt velmi citlivou pokozkou.. ja mam niekedy podrazdene akurat oblasti okolo vlasov, pripadne na licach smerom ku krku, kde sa take drobulinke chlpky, ktore volnym okom nevidno, ale ta maska ich taha ked ju davas dole.

koalka

no ja som zlupovacie mala asi 2, jedna bola z avonu, ale to bola s čajovníkom. To bolo také smiešne zlupovacie ako keď sa šúpe koža keď sa spálim, to su všetky také :D
Ale asi vyskúšam túto čo tu píšete tu sake a ryža, to je z Avonu, hej.

levanderka

nikavero, ta sake maska, mam ju aj ja, ale ked si ju dam , zaschne a davam si ju dole tak to ukrutne boli.nevies kde je problem?:D ci si ju dam moc alebo malo:D

koalka

no ja mám takú pleť z každého rožku trošku, že miestami aj akné, miestami suchšiu a citlivejšiu a táto maska mi problém nerobí.
Neviem ako reaguješ na gáfrové výrobky, či ťa nepália.
Ale je to taká originál biela ako z filmov, strašidelná :D

nikavero8

A zvladla by tu masku aj citlivejsia pokozka? Musim ceknut v drogerke :) Ja som mala z AVONu skoro vsetky masky a len dve sa mi zdali fajn, mojim favoritom je zlupovacia so sake a ryzou, plet je po nej nadherne hladka. Dobra bola aj taka fialova cistiaca s thajskym lotosovym kvetom. A masky z Oriflame su hrozne, tvaria sa prirodne a c zlozeni je 4-5 parabenov a ja sa potom divim preco ma po nich pali plet...

koalka

tak ja si pochvaľujem od AB-kozmetiky "AB Young care Pleťová maska s gáfrom" To je taká klasická biela sťahujúca maska, ani neštípe ani nič :)

Mala som už aj pár z Avonu nejakých ovocných, neviem či hydratačné ale nejak nič, také oničom, ani nepomohlo ani neublížilo :)