epilatory

Príspevok v téme: epilatory
lollypop789

Mile damy, mala by som otazku. Vcem si kupit epilator, ale neviem ze aky by bol dobry. Aj terez pouzivam od Philips, ale nie som stym spokojna, velmi to boli, a citala som ze existuju nejake s takym masazovymi neviem cimi, co zmiernuje boleszt.
Dalsi velmi velky problem pri epilacii je, ze stale mama potom take cervene bodky, ktore nezmiznu nikdy, a mam aj take vyrazky, krore sa nedaju vytlacit, a potom su take modre. Nevedeli by ste mi poradit, ze co mam robit proti tomu??
DAkujem

kaciatko_7

aj ja mám ten problém s červenými bodkami... niekde som čítala, že na pokožku celého tela sú lepšie oleje, ako tie chemické mlieka... skúsila som o tom viac nájsť a našla som, plánujem si objednať borákový olej od nobilis tilia, obsahuje výživné látky, je dobrý na zápaly, možno by pomohol aj na toto... no ešte počkám, či tu niekto nepríde s niečim iným, účinnejším...

lollypop789

no ano, ale bolest mi ani nevadi, da sa to vydrzat, mne vadia tie vyrazky po tom,a cseliajake jazvy, a myslim si, ze ked niekto chce byt pekny, tak v prvom rade by mal mat peknu pokozku, a ja tiez by som chcela mat pokozku bez takych cervenych bodiek, ale nejak to nejde

kaciatko_7

www.zdravie-sk.eu

tu som nasla taky depilator na citlive miesta ako je podpazusie...

inak si myslim ze je jedno ake ma depilator nadstavce, boliet to bude az kym si na tu bolest nezvyknes... a clovek ani nevie dobre poradit inemu, kedze kazdy je ina bytost a ma aj iny prah bolesti, niekto to depilovanie nepreziva tak ako druhy...

ladyinred

aj ja mám otázku: mám epilátor, ale je len na nohy, nie je k tomu nástavec na holenie podpazušia, a ozaj, existuje vôbec taký? Nebolí to veľmi? Viete nejakú osvedčenú značku? A koľko stojí?
Ďakujem