Mužská príťažlivosť...

Príspevok v téme: Mužská príťažlivosť...
Hrianka

Mám istý problém, no neviem či niekto mi ho bude vedieť objasniť. Ide o to, že mám partnera 4 roky. Dá sa povedať, že je to môj prvý, lebo pred tým to boli len krátke romániky. Problém spočíva v tom, že je to úžasný chlap avšak dosť mi prekáža, že som nikdy pri ňom nepocítila tie spomínané motýliky v bruchu, keď ma bozká necítim nič, keď sa ma dotýka je to rovnaké...To, že nie som lesba to viem. Medzi naším vzťahom sme boli raz na dlhšiu dobu rozídení. No pri žiadnom chlapovi som takéto pocity nemala. Aj keď bol čistý, voňavý a dá sa povedať ideálny nič...bol to len chlap. Preto by ma zaujímalo či existuje taký typ žien ako som ja, že nedokáže takéto pocity v sebe mať alebo je niekde chyba. Či už vo mne alebo v partnerovi. Ďakujem

jajka001_

ešte si mlada. aj do vazneho vztahu si isla priskoro. nebudte spolu nasilu, aj ked sa mate radi, neznamena to, ze ste pre seba stvoreni.
ja som mala kamarata, s ktorym som si uzasne rozumela, az na tu fyzicku stranku. a potom som mala niekoho, s kym som si ani zdaleka tak nerozumela, ale zato ma neskutocne pritahoval. s tym prvym by to jednoducho neklapalo. s tym druhym hej...aj ked to nebolo ukazkove ako z knizky :) ked je vo vztahu laska, tak sa vsetko inak javi, inak riesi

Hrianka

AdamKrt: Prečo som to nezačala hľadať? Keď som začala chodiť so svojím terajším partnerom, veľmi mi vyhovoval po všetkých stránkach, cítila som sa pri ňom úžasne. Vtedy som mala 16 rokov. Mladé dievča, neskúsené, ktoré malo predtým len krátke vzťahy...no resp. ani nie vzťahy. Bola som pubertiak ako každý jeden. Vzťah s ním bol úžasný, žiadny chlap nebol taký ako on v takom veku a to podotýkam je o pol roka mladší. Spoliehala som sa nato, že sa zamilujem, myslela som, že časom to príde. Prešiel rok dva a nič... Už mi začali v hlave víriť takéto myšlienky a tretí rok bol len o hádkach...potom sme sa rozišli na pol roka. Medzitým som bola s pár chlapmi, ale pri nich som nič nepociťovala. Uvedomovala som si každým dňom, že on mi vyhovoval vo všetkom okrem...! Obaja sme nedokázali viesť život bez seba. Hovorila som si, že mám 21 rokov a chcela by som už normálny vzťah, no chlapi naokolo sa mi zdali nevyspelý :)Obaja sme sa bez seba len trápili, no na druhej strane som sa nechcela vrátiť, lebo nie som dá sa povedať úplne "zamilovaná"...ja už ani neviem. Teraz sme spolu opäť vyše štvrť roka, rozumieme si, vzťah je super, ale váham. Vášeň je predsa vášeň no neviem či nie je náhodou chyba v tom, že ja nie som ten typ, ktorý takéto stavy prežívať môže.

AdamKrt

Hrianka Včera 17:58:

zaujimalo by ma, ak si chcela nieco take, co popisujes a hladas, preco si sa uspokojila s tym, co si vlastne nechcela a nehladala si dalej ? Mozno by si na neho narazila, len neskor.

AdamKrt

monika11:

svoj motiv si obhajuj ako chces, nic nezmeni na tom, co si urobila a ako ublizila svojmu manzelovi.

Zaloz si tu kludne klub, na tomto fore sa najde dost zien i muzov, co Ti budu pritakavat, ked robia, to co Ty. Fakty su vsak fakty.

jajka001_

ak by si to nespravila, ublizila by si sama sebe a tym aj vasmu vztahu. vam vyhovuje ze fungujete ako fungujete, aj bez tej vasne. ak by si to nespravila, bola by si velmi nestastna a zacala by si ublizovat manzelovi. zivot nie je ciernobiely.

toni2503

monika11 -
suhlasim s s tebou, zazila si to, vies co to je a vies ze dalej nemozes pokracovat a stopla si to, aby si neublizila muzovy a detom a vybrala si istotu,vztah ktore si vybudovala,a ako si aj napisla po 40-ke uz nestihnes vybudovat taku istou aku mas aj ked teoreticky sa to da ale prakticky asi nie lebo, lebo je vela to do rozoberania ale co chcempovedat je to ze si sa rozhodla spravne,vyskusala is to,zazila si ten pocit, a kazdy je spokojny, on isiel svojou cestou,ty svojej,k tvojej rodine, tvoj manzel to nesmie dozvediet,niky..lebo potom to by slo dole vodou..

monika11

AdamKrt,
uz som cakala na reakcie moralistov,

ver, mam vysoku vnutormnu moralku, napriek tomu, ak by som mala moznost, zopakujem to, ale iba presne toto jedine,

ale nechapem, preco by si chcel, aby bolo ublizene mojmu muzovi, tato informacia by ho zranila, a k comu by to bolo dobre?
ja nemam vobec vycitky, a to som cely zivot neveru odsudzovala, toto nebolo iba o sexe, bez sexu sa zaobidem, aj som sa zaobisla, toto bola komplet harmonia,

ale dam ti otazku, je fer, ze az po 20 rocnom manzelstve mi osud dal spoznat vybuch sopky? a ja nemozem uz nic zmenit?
pocas celeho manzelstva mal moj muz full servis, citil sa fajn, aj teraz sa tak citi,
tak preco by si mu chcel ublizit? mne by si totiz tymto neublizil, a ako si si vsimol, nerozvijam ziadny vztah, kazdy je spokojny

AdamKrt

monika11:

najlepsie by bolo, keby sa Tvoj muz dozvedel, aku ma zenu...

To je pekne, ze si nasla take krasne pocity, ale asi nemas svedomie, ze si to mohla urobit svojmu muzovi.

monika11

a este.
kto zije s partnerom, s ktorym na zaciatku tu vasen prezival, myslim, ze je to dar, ze obaja mali moznost to zazit, a vtedy by som urcite nevymienala usadlost za nove zazitky, ale kto tu vasen nepoznal, a zrazu ju spozna, vtedy je to uz komplikacia