Piercing (hlavne v pupku)

Príspevok v téme: Piercing (hlavne v pupku)
baabika

Sewaste.. newiete niektoo: ze mam piercing v pupku uz 2 tyzne.. aa ta vrxna gulicka sa mi lepi do ranky, tedaaa noo ta chraticka, ked to tak mozem nazvat sa mi prilepi o tu gulku.. newiete, mozem si to dat cim skor vymenit za banan s dlhsiou tyckou?? bo piercerka mi povedala, ze si ho mozem vybrat az ked sa uplne zahoji.. ale takto sa mi akurat tak spravi jazva a nezahoji sa mi to nikdy, pretoze pri kazdom cisteni si ja tu chrasticku musim oddelit od tej gulicky.. pls pomoooc!! dikess

Dominička

Čaute holkyy:) ja mám pirsing už rok:D(dávala som si ho piatok 13:D :D.). A už je to super. Asi pred mesiacom sa mi to zahojilo úplne a konečne som si už aj vymenila náušnicu.Boli obdobia, že ma velmi bolel, trošku krvácal, ale stačilo na to nastriekať sprej, kt.som dostala v štúdiu a bolo to ok. No baby, neviem ako s tým liehom. Zdá sa mi moc agresívny...ja som si ho dala a po ňom velmi citlivý a začervenaný. Pírsing som chcela dlho, lenže som nemala odvahu.A naraz, sme boli s kamarátkami v meste a isšli sme okolo tatoo...a tak dám si ho:D a som velmi rada, že som to urobila. Velmi sa mi to páči. Pírsing úplne odpútava pozornosť:D Bye bye bejby. keby boli nejaké otázky tak majl alebo tak:D čauuu

*karin*

klavne si piersing nevyberaj...!!mozes az po 3 mesiacoch..zajdi do lekarni a kup si lieh pravidelne si to cisti..a kup si antibiotikalnu mast..to by ti malo pomoct...a ked ti ani to nebude pomahat musis sa piersingu zbavit

zuzi28

ahojte ja mam pirsing asi tyzden a stale mi to hnisa a mam to aj cervene pocula som ze morska sol je dobra na to a preto sa pytam ci si to mozem dat prosim poradte mi dakujem pekne

lilaaa78541255

Ahojte fešandy:)
Takže som velmi zodpovedny človek , všetko overujem prverujem ....hrozne to so mnou niekedy. AAAALe!! raz som proste dostala taky skrat, nic sa mi nedarilo , vsetko bolo zle v mojom osobnom zivote AZ!!::... kamoska mi raz navrhla piercing,,,ona ho mala thak sa ma spytala ci aj ja nechcem..a ja na to? prečo nie?.ked sa mi uz nic nedarí, thak aspon to mi urobí malú radosť....žiadne info o zdravi ani nič podobné...nezhánala som..dodnes nechapem ako som mohla byt TAK NEZODPOVEDNA!!!!!!!!.... tahze blízil sa den D...a ja som si predtým kúpila piercing(600sk) ..prepich stál 450 sk.....dala som si to v januári....takže...postavila som sa pred uja..jeho teta asistentka mi zatial piercing vydenzifikovala a vôbec nie 15 minút ako poniektoré píšete ale možno len tak dve minútky....možno ani tolko....ujo mi zatial naznačil zhora aj zdola kde by som to asi mohla mať...tiež mam vypuklý pupek...ale vravel, že ono sa to dá do poriadku pretože tam sa na to urobí miesto AAALEEE OKREM TOHO!!! si musim aj kupovat vhodné piercingy , samozrejme žiadne guličky alebo čo lebo to by pierc. odstaval....thakze mam krasnu kvietku....lahla som si ....a prepichol to!! NO NESKUTOCNA BOLEST!! 5sekund to trvalo..a fakt akoze mna to hrozne bolelo NO..!!!! isla by som do toho este raz..ja som sa na seba nemohla vynadívať...normálne že mi opeknelo bruško..žiaden škaredý vypuklý pupok..len krásny blištiaci sa kvietok:) v lete ešte pôjdem do solárka a proste to bude fajn:)
To s tými rizikami..ano je to pravda....všetko sa môže stať....ale ak takto budem hovorit na vsetko ze radsej si to nedam lebo toto a tamto thak to potom nebudem mat ABSOTLUTNE NIC!!..risk je zisk NO NIE ZVDY!!...a nesuhlasim s tym aby si to davali holky ktore nemaju aspon 15sť-...ja mam 16 o chvilu 17-st a mamča o tom neviem nikto....a urcite si to nemastite...to je blud....ale ja som si kupila v lekarni lieh...a s tym si to cistim..(teda len ulejem na pupok, pohybem, a už vyčistene)...hybem s tym od prvého dňa....a mno moja kamoška už hned v prvý den ked jej to prepichli mohla spať na bruchu,,kdež to ja...asi 2tyždne som sa ani poriadne nehýbala..a ešte jedna malá rada....kupujte si len zaoblené piercingy ak si to este len idete prepichnut....pretoze ten moj kvietok hrozne pichá..ale vybrať si ho môžem až po 3-och mesiacoch....potom ho vymením za ničo oblé.... a mno ja to mam červené, ale hnisť vam to bude to je jasne stale...napriklad na diskoteke v zafajčenom prostredí..ci pana ..to bude krute:D ale newadi...a mno vôbec ma to už neboli..a to mam necely mesiac:)
thak holky
GOOD LUCK!

a dobre si premyslíte či chcete piercing,,,je to na okrasu ale ...s rozumom..nie tak neuvážene ako ja:P..ja to síce nelutujem..ale svojmu decku nedovolím veci robiť bez premýšľania:)

papa

sylwinka

ja som si dala piercing do pupka.....prepichla som si ho sama..nebolelo to az tak welmi ako do nosa....ak sa toho bojite tak chodte za odbornikom ale ja osm si powedala ze taku bolest prezijem a wyplatilo sa mi to teraz ho mam uz asi dva mesiace a som s nim welmi spokojna:DDDDD

tina

ja by som si chcela dat pirsing do pupku...ale ako to maam povedat mame? a chcela by som este vedet ze ako to asi bolii dikees