serotonin

RNG

Odkazany, o kvalite a davke nepochybujem, ze su dobre, ale cena je uplne nemozna.
Porovnaj to napr so Swansonvitamins.com kde 60 x 100 mg stoji 7 dolarov. Z iherb.com ktory ma lacnejsie postovne si mozes objednat produkt firmy NOW, kde za 120 x 100 mg zaplatis pod 20 dolarov.

odkazany

rng prosim mohol by si sa vyjadrovat trochu konkretnejsie? som ti velmi vdacny za ochotu, ale pravdupovediac som nepochopil nic...:( mam to teda objednat alebo nie? lebo vlastne od teba som sa o tomto pripravku dozvedel, tak som myslel, ze je to ok... co si tym teraz chcel povedat? dakujem za odpoved

RNG

Hydroxicitricka kyselina sice nedovoli premenu prebytocnych cukrov na tuky,a teda je vhodna ako prostriedok na znizovanie usadania tukov v tele, ale nie je ziadny zazrak, ja som ju skusal v davkach 1 az 2 gramy a pekne som si okyslil telo a vyhadzal sa drobnymi akoby "potnickami"
Co sa tyka uvolnovania toho serotoninu, to bolo zatial dokazane len na platkoch z mozgu potkana, takze opatrne s tym tvrdenim o "pocite stastia"
Naviac to je asi nevhodne pre cuktovkarov, lebo zamedzenie premeny prebytocnych cukrov na tuky zvysi ich hladinu v krvi.Aspon na mne to tak meralo(probatum est)

odkazany

a aby sme sa vratili k teme, vie niekto poradit, ako to s tym htp ozaj je? nasiel som na stranke viacero druhov, ktory objednat? da sa brat aj dlhodobo?

RNG

Stanley, ja zijem v USA a kupujem pravidelne mak. Zakaz je ho len pestovat, lebo opium sa ziskava z makovic, ked ich za zelena poskrabes.

Seko 8, Ivan(navi) sa lieci alternativou a vedie ako administrator aj moje prispevky pod rng.nazory.eu a rng.uforum.sk
Len obcas, ked je na tom velmi zle si zoberie lieky, jednorazove,ale nie seroxat ale ine, len na ukludnenie.
U neho nie je problem so serotoninom, na co je viacero doplnkov velmi ucinnych ale so zamorenim neurotoxinami a poskodenim myelinu. Zatial bojuje a je na tom znacne lepsie ako kedysi, ked nemal ani jeden den do tyzdna jasny.

StanleyH

Garcinia Cambodia obsahuje latku Supercitrimax, resp. kyselinu hydrocirticku, ktora podporuje tvorenie serotoninu. Ten napomaha pri chudnuti nakolko clovej je stastnejsi a nekompenzuje to prejedanim sa. V niektorych krajinach je tato rastlinka zakazana, napr ako mak v USA, cize je to bezpecne. s touto latkou mame fantasticke vysledky nielen na chudnutie.

delphia

skus si precitat svoj posleny prispevok a popremyslaj, kto z nas dvoch utoci.
ak Ivan o sebe verejne pisal, tak potom je to samozrejme ine. ale za cim si stojim je, ze rng nie je predajcom a nakolko jeho prispevky citam uz cca 3 roky, no nikdy som sa nedocitala od neho, ze by zakazoval uzivat chemicke lieky. upozornuje na ich neziaduce ucinky, co v konecnom dosledku robi aj sam vyrobca na pribalovom letaku liekov. takze nic nove, len to, ze doporucuje uzivat doplnky vyzivy. a to je uz naozaj na rozhodnuti pacienta, ci ich bude uzivat popri medikamentoznej terapii, alebo uplne prejde na alternativnu liecbu. kazdy svojpravny dospely clovek sa moze slobodne rozhodnut.

seko8

ja nic nerozpitvavam len poukazujem na fakt , ktory Ivan sam prezentoval na psychologii.sk , kde verejne priznal , ze produkty mu nepomohli a muse sa vratit k psychiatrovi a ku klasickej liecbe , sam to vsade pise a prezentuje sam seba ...neviem preco sa rozculujes a utocis na mna , ale ono sa ti to vrati mozno uz aj dneska , ked si nastavis zrkadlo sama na seba a svoje spravanie .....pekny den prajem

delphia

ano, mal obchody, ale uz ich nema. takze je dla teba este vzdy predajca?

aj ked Ivana poznas, nemas pravo tu rozpitvavat jeho zdravotny stav!