Brazílsky keratín masky, šampony, kondicionery

Príspevok v téme: Brazílsky keratín masky, šampony, kondicionery
Michala11111

Ahojte rozmýšľam nad brazílskym keratínom, rada by som si dala moje kučeravé, krepovité vlasy aj vyrovnať ale čo viem tak to stojí okolo 200euro a to je pre mňa hrozne veľa. Tak by som chcela vyskúšať aspon masku brazil keratín, tá stojí 25 euro aj to je veľa, ale keby som mala mať zdravšie vlasy skúsila by som to. Takže nemáte niekto skúsenosť s použitím takejto masky doma? lebo tieto masky sa používajú aj na domáce použitie, majú vyživiť vlasy...

vavča2506

Baby (aj chalani :D ) ak by mal niekto zaujem o keratin tak predávam keratin od COCOCHOCO po 20€ za 100ml.
Na oficiálnych stránkach je cena vyše 30€.

Keratin prelievam do 100ml fľaštičiek, ak by sme sa stretli osobne tak ho možem preliať aj pred vami.

Taktiež mám šampon ktorý sa používa pred aplikáciou keratínu pre lepšie účinky. Cena je 6€ za 50ml (úplne stačí na celé vlasy).

Postup Vám pripadne sama vysvetlím :)

Kontakt: 0949 106 925 alebo vaness010@azet.sk

Ivka 33

To si snáď robíte srandu :D brazílsky keratín som abosolvovala 4 x u kaderníčky v cene 100 € a neviem si ho vynachváliť. Tak sa dámy nedajte odradiť blbosťami, ktoré sa tu píšu. Prvýkrát je efekt top, po ďalšej aplikácii už nie tak výrazný. No stále sú po ňom vlasy ako vymenené. Ak si ho robíte doma a používate nekvalitné výrobky tak sa nečudujte, že máte na hlave katastrofu.

Visa

Normalne som si musela urobit registraciu, lebo mi nedalo neokomentovat, co to tu pisete! Baby, ako mozete pisat, nedajte si urobit BK, lebo mne nefungoval?!? Ved to nie je len jeden, preboha. V Amerike je to uplne bezny produkt, su ho stovky druhov.
To ako keby ste povedali, nekupujte kremy, lebo mne nic nepomohli...
Ja si davam robit BK uz 2 roky (asi 5x). Pred prvou aplikaciou som mala vlasy uplne znicene, spalene, zle odfarbene nesikovnou kadernickou. A BK urobil hotovy zazrak! Zakazdym, ked som stala pred zrkadlom, neverila som vlastnym ociam. Teraz je uz efekt ovela menej viditelny, ale stale su vlasy po BK hladsie, menej kucerave a hlavne nie krepovite.
Ja nie som kadernicka, ale BK podla mojich skusenosti funguje hlavne na velmi chemicky poskodene vlasy, ktore su SUCHE. Ano, hlavne prve dni som mala vlasy neskutocne mastne, aj som ich musela skor umyvat, ale casom, ako sa ten BK vymyval, boli vlasy menej mastne, ale aj menej rovne a hladke.
A tak ako to to uz bolo uvedene, BK urcite nie je na narovnavanie vlasov, je to len druhotny efekt. Je na REGENERACIU VELMI POSKODENYCH VLASOV. A vtedy fakt funguje. Je jasne, ze ked kadernicka chce zarobit a odporuci ho zakaznicke na narovnanie normalnych, alebo nebodaj mastnych vlasov, je tam nespokojnost.
A dalsia vec je znacka. Ja tu cely cas pisem len o svojej skusenosti a o BK, ktory som mala ja, znacku neviem. Procedura so samponom stala cca 200Eur, takze toto, co je na zlavovych portaloch za 39, to asi nebude rovnake...
A aj napriek tomu, ze ako som uviedla, efekt pre mna uz nie je zdaleka ako 1.krat, po lete si zase dam temin na BK, pretoze ja som s tym spokojna.

petruska05

Prve dni katastrofa,mastne vlasy v ociach proste zlee. Po dvoch umytiach ,podotykam produktami urcenymi na BK, este ako tak rovne ale musela som dozehlovat zehlickou, farba na vlasy mi nechytila vobec co cierna ma byt cierna,ako aj vzdy pred kurou BK bola ale po kure mam vlasy flakove cierno hnede... Najhorsie ze mi zacali vlasy padat ako nikdy a mastne ich mam behom 2 dni... keby viem ze takto dopadnem tak si ich kazde rano zehlim bez tejto procedury, a to by som este aj peniaze usetrila :(

Qodhair

Este dodam,ze brazilsky keratin je skvely, som maximalne spokojna,bola som blondina s vysusenymi vlasmi ako seno,tak som sa odfarbila a rozhodla pre keratin. Neuveritelne, vlasy boli jemne,pruzne, ked som pihla s hlavou tak sa hybali spolu s nou:) vydrzal mi 5,5 mesiaca. Zistila som si znacku a teraz si ho objednavam z Ameriky a uz kopa mojich kamaratiek si ho aplikovalo a su spokojne netreba ist vobec do kadernictva urobi si ho baba aj doma. Kamoska si tiez dala BK a pi prvom umyti vlasy take ake boli- znacka kerastase.treba si naozaj zaobstarat kvalitu a nie napodobeniny potom sa necudujme,ze nechyta alebo nici kedze nejde o cisto prirodne produkty ako prezentuju,ale chemie je tam dost natolko,ze nejde o keratin ale o trvale narovnanie,co nieje vobec to iste.

Qodhair

Ako jediná ponúkam keratín 100ml a 30 ml čistiaceho šampónu od luxusnej a najkvalitnejšej značky Qod objednávaný až z Ameriky.Cena je 35 Eur na dobierku.

Ide o najvyššiu radu keratínov, ktoré sa používajú v luxusných salónoch po celom svete. Vyrábať sa začali v Brazílii pred 10 rokmi a ako prvý výrobcovia ponúkali tieto keratíny, ktoré sa neskôr rozšírili do severnej Ameriky a Európy. Je teda zrejme, že svoju technológiu vyvíjali dlhší čas ako ostatní výrobcovia, a preto Vám každý profesionál používajúci tieto produkty potvrdí ich kvalitu a vysokú trvácnosť. Produkty su certifikované a pýšia sa teda svojou medzinárodnou popularitou. Vlasy su neuveriteľne lesklé, zdravé, hebké...novinka je Qod Gold, pretože ten navyše obsahuje nanočastice 24- karátového zlata, čo zvyšuje trvácnosť a vlasy vyzerajú úplne zdravo. (vlastná skúsenosť)

Ide o čisto prírodný brazílsky keratín bez formaldehydu. Vlasy je možné umývať už po 6-tich hodinách od aplikácie keratínu. Brazílsky keratín Qod zanechá vlasy zdravé a lesklé viac ako 4 mesiace.

Cocochoco je takisto dobry,ale nevydrzi tak dlho ako Qod a takisto je nutne pouzivat kozmetiku po- sampon, kondicioner, co su vlastne dalsie vydavky. Po Qod nieje vobec nutne pouzivat specialnu kozmetiku po.

V prípade záujmu a akýchkoľvek otázok, kontaktujte ma prosím na e- mail: qodhairtreatment@gmail.com

Matka872

Michala11111

Brazilsky keratin si nedavaj robit.Teda ak nechces mat strasne znicene vlasy.Je dobre si najprv precitat skusenosti ludi s tym brazilskym keratinom.Ja som ho tiez chcela,financne to neni pre mna problem.Ale ked som citala prispevky ako dievcata lutuju ze ho podstupili,tak ma to hned preslo.
Len moj nazor ;-)

mishell99

alenka.b. Chcem sa ta opytat aku znacku BK si pouzila. Na nete je toho vela a nechcem zbytocne riskovat. Vdaka za odpoved

adoree

Brazilsky keratin je v prvom rade kura, ktora zaceluje kutikulu. Je urcena na vlasy chemicky upravovane- farbene, trvala... Na prirodzeny vlas sice chyti ale vysledky niesu az take ako na farbenom vlase.
Ide o to ze pri farbeni sa otvara kutikula( tie supinky, ktore vidite v reklame) aby sa do stredu vlasu dostal pigment. Takyto otvoreny vlas je idealny na aplikaciu BK. Jeho zlozky sa dostanu do otvorov kde sa po naslednom zazehleni usadia a kutikula sa zaceli.
Druhoradym efektom je vyrovnanie vlasov. Kto ma vsak pevne kucerave vlasy, nikdy nemoze cakat, ze ich bude mat uplne rovne. Ak Vam to niekde tvrdia, tak klamu. Cim su vlasy kuceravejsie, tym menej sa daju vyrovnat.