Brazílsky keratín masky, šampony, kondicionery

Príspevok v téme: Brazílsky keratín masky, šampony, kondicionery
Michala11111

Ahojte rozmýšľam nad brazílskym keratínom, rada by som si dala moje kučeravé, krepovité vlasy aj vyrovnať ale čo viem tak to stojí okolo 200euro a to je pre mňa hrozne veľa. Tak by som chcela vyskúšať aspon masku brazil keratín, tá stojí 25 euro aj to je veľa, ale keby som mala mať zdravšie vlasy skúsila by som to. Takže nemáte niekto skúsenosť s použitím takejto masky doma? lebo tieto masky sa používajú aj na domáce použitie, majú vyživiť vlasy...

crazy81

ahojte...ja som bola na brazilskom keratine...zaplatila som 240 eur plus k tomu dalsich 28 za sampon a kondicioner. vlasy som mala vlnite, ked som si ich umyla a suche rozcesala tak pripominali slamu tak stale som si musela davat rozne oleje, vosky alebo bezoplachove kremy na vlasy. Tak som skusila toto. 4 dni som ich nemala umyvat vlasy boli super leskle, zdrave, uhladene a hlavne rovne. Po 4 dnoch som si ich umyla a boli sice rovne ale uz to nebolo ono...zrazu ich bolo stasne ten efekt sa stratil tak som si ich prezehlila a znovu su take ako od kadernika keby som vysla. Len som sklamana lebo som si myslela, ze to zostane take aj bez zehlenia ako tvrdia co zial nie je pravda.

Veronique1

Dobry den.ja pracujem s brazilskym keratinom a je to najlepisa vec na svete,samozrejme v rukach odbornika inak vam mozu vlasy znicit.mam teraz sutaz na www.salonveronique.sk

shannen

Ahojte, ja som si objednala BK šampon a balzam, zajtra si idem preto a dám si aj urobiť BK v salóne..
Nechcem si tobiť doma zo začiatku, nakoľlko sa to musí robiť dosť precízne a dôkladne a vzhľadom nato, že si nevidím dozadu na vlasy, bol by to risk.. a nemusela by som si to urobiť dobre..

sehrazad

skus si objednat mensie balenie napr z ebay-u,mna vyslo 250ml balenie brazilskeho keratinu na 30 euro,to mam zhruba na 5-6pouziti na polodlhe vlasy..aplikaciu ,zvladnes aj sama doma

Michala11111

ja som si ju nedávala robiť a ani zatiaľ nechcem je to moc drahé pre mna. Len na ich stránke sa dajú kúpiť tie masky na domáce použitie a to by som chcela vyskúšať, či by som mala po nich krajšie vlasy. Len akosi nikto nepíše či má s tým skúsenosti, tak neviem lebo aj tie masky stoja 25 eur aj to je teda dosť

Michala11111

ja som si ju nedávala robiť a ani zatiaľ nechcem je to moc drahé pre mna. Len na ich stránke sa dajú kúpiť tie masky na domáce použitie a to by som chcela vyskúšať, či by som mala po nich krajšie vlasy. Len akosi nikto nepíše či má s tým skúsenosti

sdfsdfs

Samantha421, ja nad tym uz dlho uvazujem... len neviem kde si take nieco dat spravit, co som pozerala, tak cena bola este vyssia ako píses.. kde si si tuto kuru davala robit??

samantha421

brazilsky keratin je ta najlepsia vec na suche, poskodene a krepovite vlasy. dala som si ho urobit v auguste a este stale su vlasky krasne, aj ked si ich uz musim zehlit - ale aj tak to stoji za to. dlho som vahala kvoli cena - 130EUR, ale s vysledkom som bola spokojna. cena zavisi od dlzky a hustoty vlasov. v lete si ho dam opat.