tuzba po dietati

Príspevok v téme: tuzba po dietati
5sisi5

dobry den, mam 20 rokov a strasne tuzim po dietatku. niekto mozno povie ze je to skoro ale ja si nemozem pomoct. :) priatelovi sa to samozrejme nepozdava. hovori mi ze este na to neni vhodny cas. a ja sa pytam kedy bude. obidvaja pracujeme ale byvame este s rodicmi. nechcem sa ponahlat ale ani nechcem cakat dlho :) som asi cudna lebo kamosky sa skor zamyslaju nad skolou a ja by som uz aj rodinku zalozila

AdamKrt

lucatko:

zbytocne sa stresujes. Asi po 1 roku snazenia sa, ak nebudes tehotna, potom chod na vysetrenie. Jedna znama mala tiez takto stresy pre to, ze chcela silou mocou byt tehotna. Snazila sa, snazila a nic. Potom to vzdala, prestala sa snazit, kupila si psa, uvolnila sa, bola menej vystresovana a ajhla sup, ostala tehotna :)

lucatko

AdamKrt: myslim si že s partnerom problem neni nakolko on už jedno dieta ma...myslim si ze je skor problem vo mne nakolko ja to dieta strasne chcem a strasne moc sa na to sustredim ale dakujem za rady vyuzijem ich...snad sa raz podari...vedeli by ste mi este poradit po akom case by bolo vhodne ist ku lekarovi a povedat mu o mojom probleme...bojim sa totiz ze som neplodna

elsa5.5

všetko si dobre zváž,či už nie je nič v tvojom živote čo by si chcela napr,práca v zahraničí,tá škola,veľmi dôležité sú peniaze a ten volný čas,všetko sa ti bude točiť okolo dieťaťa,hlavné je aby si mala naozaj vhodného partnera aby už nelietal po diskotékach a tak...

AdamKrt

jergusa:

ak chces zvysit pravdepodobnost otehotnenia, tak mozes skusit toto:

- zdrava strava plna ovocia
- najdi si na webe menstruacny kalendar, ktory pocita aj obdobie plodnych dni, ked cez najsilnejsi plodny den mas ovulaciu. Cez tieto dni mas najvyssiu sancu otehotniet, vyuzite to
- priatel nech nenosi tesne slipy, radsej volnejsie trenky. Ak sa spermie prehrievaju, zmensuje sa plodnost... Moze uzivat aj Zinok, pripadne s vitaminom C. Podporuje to ich tvorbu. Uplna samozrejmost je dobry pitny rezim. V hustej vode sa zle plave... :)
- bolo by celkom vhodne od partnera - ejakulovat do Teba pocas Tvojho orgazmu. Orgazmus zeny, zvysuje sance na oplodnenie.
- po ejakulacii mozes lezat na chrbate, nohy zahnut do zadu, zadok podlozeny vankusom. Po ejakulacii tak ostan povedzme 30 minut pre zvysenie sance... Ejakulat tak moze lepsie ist dnu. Pripadna este rucna masaz posvy, ak mas dnu ejakulat a dosiahla by si orgazmus, mohla by spustit opatovne stahy maternice pri ktory sa nasava ejakulat dnu. To je to zlepsenie moznosti oplodnenia o 70 percent....

Odporucam sustredit sa viac na ten prezitok, ako na pocatie, pretoze ak budes uvolnena, budes mat viac otvoreny krcok maternice. Ked budes sa nahanat, budes v strese a i krcok maternice bude uzsi a tazsie otehotnies.

To samozrejme plati, ak obaja mate dobre zdravie, je zdrave vajicko a priatel nema problemy so spermiami. Takto sa daju sance zvysit a podstatne si to urychlit....

AdamKrt

Aja02:

nie. Je to dost mizerny dovod, urobit si dieta len preto, aby sa spojil rozlamany vztah. Pokaslala to a mala dost casu to riesit. Nie prist s rieseniami s krizkom po funuse...

AdamKrt

U mna bola tiez velmi silna tuzba mat dietatko. Partnerka nechcela. Po nasom rozchode /dietata sa to netykalo/, vsak dojde s tym, ze by ho chcela, nech sme spolu. Tomu sa povie ironia osudu... :)