Alergia

Príspevok v téme: Alergia
Marcela923

Dobrý deň.Ja by som chcela niečo spýtať..narodila som sa o niečo skôr ako som mala..a už od malička chodím po doktoroch..vždy mi niečo je..neviem či mám slabú imunitu,alebo čím to je..

Ale,pred rokom a pol..to bolo asi tak v máji som prišla domou zo školy a behali sme po vonku v škole,lebo sme mali branne cvičenie..a už keď som išla domov bolo mi zle..doma som sa najedla a potom som sedela a zrazu ma začalo dusiť,všetko ma začalo svrbieť,a potom som očerveňala a napuchla..a stále som sa dusila..okamžite sme išli na pohotovosť a tam ma po týchto priznákoch ihneď hospitalizovali na jednotku intevzívnej starostlivosti..hneď mi dali infúziu ktorá mi kvapkala do polnoci a potom mi dali ďalšiu..tam ma jeden deň sledovali..potom mi zobrali krv a dali mi nejakú inekciu vraj proti alergii..potom som si v nemocnici poležala ešte dva dni..na koniec ležania mi lekárka povedala že mám alergiu na neznámy hmyz..že moja hladina alergie je vyše 3000 ..čo je už dosť veľa..lebo normálny človek ma menej..oveľa menej..potom ma poslala doktorovi ten ma vraj nemohol vyšetriť preto že v krvi som mala ešte nejaké zostatky s infúzie..a pritom mi doktor keď som šla do jeho ordinácie ani krv nebral ..a infúziu som mala,len jeden deň..povedal miže mám prísť za dva týždne ...keď som prišla..tak mi zobral krv a zas som musela,ale mesiac čakať na výsledky..na koniec ma zavolal do ordinácie kde mi povedal že moja hladina sa zvýšila na 4042..potom mi dal Epipen a ešte nejaké tabletky,ale ich názov si nepamätám..doktor mi povedal že nevie na aký hmzy mám alergiu,ale že som silná alergička a že s tým teraz nemôže nič urobiť že musím čakať na to čo ma poštípe a potom môže urobiť daľšie testy..lebo mi robil testy len na osu a včelu..a to bolo negatívne..chcem sa opýtam že či niekto nemá s takýmto niečím skúsenosti..ak áno napíšte mi či sa to dá nejako liečiť,alebo nie ..ďakujem vám