Čo mám robiť s takým chlapom?

Príspevok v téme: Čo mám robiť s takým chlapom?
kaja2

Ahojte. Mám 18 rokov. S priateľom sme spolu 2roky. Spoznali sme sa na diskotéke. Zaľúbila som sa na prvý pohľad. Všetko bolo skvelé a perfektné, ale asi po roku sa zo dňa na deň zmenil. Bol ku mne chladnejší, hovoril mi najskôr, že ako super vyzerám a na ďalší deň, že to čo máš veď ty máš na prsiach len svaly...ja za to nemôžem, že nemám veľké prsia. Potom mi zadrel, že vyzerám ako Venuša, že mám úzky vrch tela a široké boky a zadok. Ja neviem či som až taká strašná meriam 170 a vážim 56kg. Hore je to nič moc ja viem, a dole je toho trochu viac, ale zas si neprídem ako slonica. Je strašne po otcovi ufrflaný na všetko. A čo sa lenivosti týka z tej sa idem zblázniť. Predtým som uvarila jeho obľúbené jedlo, keď dojedol začala som umývať riad, lebo to vyzeralo ako po svadbe. Umyla som ho a myslela som si, že sa postaví a príde mi pomôcť no 0bodov. Toto som ho po čase naučila už aj doma viac pomáha. Jeho mamina mi ďakovala, že som ho zmenila aspoň v tomto. Raz mi napísal, že aký je uťahaný, že on povysával izbu a utrel si prach. Nevadí mu napríklad keď vysávam celý byt u nás doma a on sa pozerá... Síce sa spýta pomôžem ti??? s takým výrazom, že poďme na jahody. Je strašný egoista. Keď sa pohádame alebo sa mu niečo nepodarí je to vždy moja vina, a hľadá chyby na mne. Teraz na Mikuláša dostal čokoládu a také velikánske balenie kinder. Do telefónu mi povedal, že dostal len čokoládu ja som mu nakúpila kopu sladkostí a ešte aj moja mamina bežala do obchodu, že chudák nech má aspoň trošku bohatšieho Mikuláša a u nich som sa dozvedela, že toho dostal až až. Tak som mu povedala, že moja mamina bežala rovno z roboty do obchodu a bola bez peňazí a on si neváži to, že mu rodičia toho nakúpili. A on mi povedal, že mu tlačím kaleráby do hlavy. Ja som nevedela ako mám zareagovať chcela som aby si uvedomil, že na neho veľa ľudí myslí a neváži si to. Ďalej moja mamina nám hocikedy dovolí aby sme boli u nás doma spolu, nestalo sa veľakrát, že by ma pozval k nim. Neskôr mi povedal, že jeho otec mu to nechce dovoliť, lebo je strašne náladový, večer v pohode a ráno na nože, a že on chce mať kľud. A mne vyčíta, že sme večne u nás a že k nemu vôbec nechodíme. Veľakrát ma oklamal keď som s ním chcela ísť niekam do mesta po škole, že sa musí veľa učiť a o týždeň mu vyhŕkne z úst kde všade on bol. Raz mi urobil strašný cirkus, keď som si dovolila ísť s kamarátkou na plaváreň. Máme novú plaváreň a nasral sa, že som nešla s ním ako s prvým. Klamal ma asi 2 mesiace, že nefajčí a ja som ho všade vychvaľovala aj pred kamarátmi, že on dokáže prestať a rehotali sa na mne a klamal by ma až doteraz keby sa jeho otec nepreriekol. Je strašne naviazaný na veci, hrozne veľa vecí mi závidí...to, že mám mp4ku,notebook,nový mobil. A pritom ja som na to musela čakať tiež dosť dlho a on teraz na Vianoce dostal monitor a tak po ňom túžil a vôbec sa netešil. Ja som mu kúpila za 30€ topánky na zimu a dostal ich asi 2dni pred Vianocami a bol otrávený z toho, že on nedostal činky od rodičov, ale iba voňavku a NIke tepláky za 70€. Mne vynadal, že on na seba neminul ani cent z výplaty a že ja mám prachov na rozdávanie pritom to vôbec nie je pravda. Ja som si taktiež nič nekúpila za výplatu pre boha však boli Vianoce tak je jasné, že radšej obdarujem iných a nebudem robiť ešte druhým scény. Veľakrát som sa dozvedela od jeho spolužiakov čo im o mne narozprával...skoro som sa zhrozila, najskôr to bolo, že je so mnou len kvôli peniazom...ale akým?neskôr, že vraj sa so mnou nemôže rozísť lebo, že do mňa vrazil už veľa peňazí...ale akých?Je to strašne komplikované vôbec neviem čo mám robiť. Keď má svoje dni je úžasný, pozorný a povie mi, že by pre mňa spravil čokoľvek. Ale ide o to, že vždy vždy keď niečo povie alebo sľúbi nikdy mu neverím...toto nie je ani čiastočka z toho čo mi povyvádzal som niekedy zúfalá...ľúbim ho, ale niekedy sa to nedá vydržať. poraďte mi prosím, čo mám robiť ;-( už nevládzem

kickaTT

ak toto o tebe rozprava a ak sa k tebe takto sprava tak sa velmi cudujem preco si ho uz davno neposlala do... teplych krajin...sprava sa k tebe ako k handre....posli ho k vode s takym vidliakom sa nezahadzuj

emy

povedala by som, ze je to maly nezrely zasran, co si ta vobec nevazi...je mi luto, ja by som na sebe taketo nieco nezivila.. a ze ti zavidi???? tak to ta bere ako konkurenciu...nie ako partnera..sorry...by som sa na neho s prehladom vyprdla !!

mary-anne

nečítala som si predošlé príspevky, ale rada odo mňa:
isto ho nechať a ísť životom radšej bez neho!!
aj ked na začiatku sa isto nezbavíš výčitiek a nadávok z jeho strany ... ak sa dúfam, za tvoje kopačky neodhodla ťa aj udrieť, lebo čo som čítala tvoj príspevok, asi by bol aj toho schopný, kedže si nič a nikoho neváži .....
a hlavne ty mu musíš ukázať, že nie si na ňom, jeho citoch nejako závislá , že dokážeš žiť aj bez neho, aj ked to možno bude ťažko zo začiatku, ale z jeho strany mi to vôbec nepríde ako láska.. chlapec potrebuje nejakú tvrdú ranu od života, aby pochopil isté veci ...
nakopať takého zasrana!

cica3333

čo s takym chlapom????len capnut lopatou po hlave,nestracaj s nim čas,ked ti robi toto teraz čo si mysliš že to bude lepšie???nebude!bude to len horšie nevaži si ta tak ho kopni do zadku a najdi si lepšieho,chlapov beha po svete plno a jeden aj pre teba a určite lepši ako toto individum

lost

Podobnu povahu chalana poznam..
Ma tusim 23 alebo 24 rokov a pravudpovediac ho trosku lutujem :D
Taky potencional a takto ho mrha..
Celkom dost to sedi na tvojho chalana..

V zivote plati jedno pravidlo. Neoplati sa ist na lov, pokial potrava nepokryje aspon tolko energie co samotny lov spotrebuje.

Deee

tak to je ine hovado...trapenie na cely zivot...aj ja mam doma hundroska, ked ma svoju "vlnu", vtedy sadnem do auta a idem pa...nepotrebujem si kazit naladu, ale inak nemozem vobec porovnavat...
tak si to zhrnme, v domacnosti velmi nepomaha, je ziarlivy (ta plavaren), zavistlivy (mp4ka a notebook), drzgros (vraj do teba investoval...), klame tebe aj okoliu, hadze na teba za vsetko vinu a zlu naladu si vybija na tebe...nuz ak nechces prist o psychicke zdravie tak ho pomalicky vypust zo svojho sveta a nech si ten tvoj investicny magnat najde lepsiu zlatu banu...

bibi123

kaja2-predtym, nez som zacala zit s frajerom, tiez sme boli vacsinu casu u neho, lebo sme si kupili psa a kedze som nemala vela casu, byval havo u neho a tak, ked som chcela byt s nimi, tak som bola tam a tiez som mu nerobila zienku domacu, sem-tam som navarila a raz spratal riady on, raz ja a ked zase prisiel ku mne, tak mi tiez neupratoval... Teraz ked zijeme spolu mame to volne, vzdy to kazdy spravi sam od seba, zoparkrat aj na druhy den:O), nikdy sa do toho netlacime. Ak si chces najst zivotneho partnera, tak si hladaj takeho, ktory bude mat rovnake navyky, lebo sa budete cely zivot hadat. A nesmies chlapa komandovat, vyzyvat ho k ukonom, lebo Ti utecie. Nie je za tou zmenou to, ze si ho zaukolovala pred rodinou, kamaratmi a ti sa mu potom smiali, ze je pod papucou??? (Poznam takyto pripad z okolia)Ak si pedantna, najdi si pedantneho a nie leniveho:O))) si mlada, mas este vela prilezitosti:O)

jajka001_

ale iste ze by bolo vhodne keby ti pomohol. zas keby islo len o toto tak by si sem asi nepisala. napokon, je to chlap. domace prace sa velmi od nich ocakavat nedaju. ide o to ako sa celkovo k tebe sprava