smola na mužov

Príspevok v téme: smola na mužov
biela mačka

Dobry den, zacnem od mojho detstva. Nebola som pekna, nosila som okuliare s ramami tzv popolnikmi a tak spoluziaci si zo mna utahovali a bola som okuliarnik indicky alebo lochness.Napriek tomu som uz ako 13 rocna tuzila po priatelstve s nejakym chlapcom. Nikoho sa mi nedarilo si najst ani na gymnaziu a ked som pocuvala zazitky spoluziacok, som vzdy zosmutnela. A cas plynul dalej, stale som bola sama aj pocas studia na Obchodnej akademii. Zoparkrat som bola v lete na dovolenke v zahranici, ani tam ma ziadny muz nebalil. Aj som ucila sukromne nemcinu, chodievala som do bytov, ani tam nebol jediny naznak, ze by bol zaujem aj o vztah. Ja som prva nezacala, pretoze som bola poctiva a velmi som sa za to hanbila. Nakoniec som zacala hladat parterov cez zoznamku.
Konecne, ked som mala 28 - teraz mam 37 - som stretla jedneho, s ktorym som si dala prvu pusu!!!!! az taka stara a konecne som prisla o panenstvo. Chodili sme spolu 7 rokov a rok sme boli manzelia (vlastne este sme, ale budeme sa rozvadzat) A preco k tomu pride? Moj manzel ma iba jednogarsonku. To by az tak nevadilo. Ale ked som bola u neho - dva trikrat tyzdenne, tak radsej dal prednost facebooku, pokeci, pripadne si nieco instaloval na pocitaci a ked som mu povedala, ze nieco chcem, jeho reakcia bola - Hlavne, ze sme spolu. A ked som ho zacala zvadzat, tak sa cudoval, ze co robim. Inak ani v manzelstve sme spolu nebyvali, pretoze mi bolo smutno, ze manzel radsej komunikuje s ludmi na facebooku ako so mnou. Naco by som sa k nebu stahovala, ked aj tak by som pozerala stale na jeho chrbat? Jedneho vecera, som manzelovi povedala, ze ked sa mi nebude venovat, dam navrh na rozvod a on sa nahneval, ze som trapna.
Takisto aj na dovolenkach bol sex viac z mojej iniciativy. Alebo mal take reci, ze pojde radsej behat alebo posilovat, lebo pri tom schudne a pri sexe nie. Brali sme sa v oktobri predminuly rok. Na svadobnej ceste sme neboli, ale manzel bol niekolko vikendov sa lyzovat - chytilo ho to az v manzelstve - bud sam isiel alebo s nejakym kamaratom z pokecu. Vravel, ze nema peniaze na svadobnu cestu, lebo vela ho stala oprava auta. A na lyze a lyziarske vikendy peniaze ma? Tiez sa bol potapat, aj na to si peniaze nasiel.
Pomaly som si uz zacala od sexu odvykat, no sklamalo ma, ked mi povedal, ze ja som zla na ludi a vraj to, ze ma vyhodili z prace (zo skol som odchazala sama a z jednej firmy som odisla v skusobnej dobe, dovod mi neoznamili), je iba moja chyba. Vraj sa vtieram atd. To bolo par dni pred jeho narodeninami. Mne to doslo tak luto, ze som mu ani nezavolala, ze mu prajem vsetko najlepsie. Tak teda mi poslal mail, ze sa chce rozviest a navrh poda on. Tak mi z toho siblo - to zanedbavanie a kritika mojich vlastnosti, ktore vobec nemam. Ja sa totiz nevtieram k nikomu, skor sa drzim v ustrani od ludi. Siblo mi a dala som si jeden inzerat. Znel sice dvojzmyselne, ale ked sa mi ozval nejaky uchylak, tak som neodpisala. Zoznamila som sa s jednym o nieco mladsim. Bol mi sympaticky a ja zo samej radosti, ze konecne daky chlap sa o mna zaujima, som s nim nieco mala. Potom mi dotycny povedal, ze chce iba sexualny vztah. To ma tak vytocilo, ze som hned nereagovala, ale poslala som mu par milych sms. A on potom zareagoval, ze teda uz mi nikdy neodpise. Keby to bol hocikto iny, kaslem na to. Ale tento sa mi pacil, preto ma to velmi sklamalo. A stale sa mi paci, ale viem, ze ja jemu nie, inak by mi nenavrhol iba sex. Zadany nie je - aspon som to nezistila. A ja sa pytam? Co som urobila take zle, ze mam smolu na muzov? Prvy sex som mala ako 28rocna, manzel (prvy partner) prestane mat zaujem o sex po roku ci dvoch od zoznamenia sa. A ked stretnem druheho, ktory vyzera, ze by mohol byt v pohode, tak ten chce naopak len to jedno. Teraz som v stave, ze sa sice snazim zoznamit s nejakym muzom, ale vnutorne ziadnemu neverim. Inak uz som pekna, zo skaredeho kacatka vyrastla labut. Vdaka za vysvetlenie a rady.

nefinka

jasné, len nechaj introverta čakať..a potom si zasa môžeš ponadávať na ďalšieho chlapa...:) ach bože môj...

biela mačka

scotty... z toho introverta bude stále iba kamarát...totiž odvčera popoludnia mi neodpovedal na mail a predokladám, že záujem o vzťah nemá. Keďmi pošle odpoveď, tak tiež ho nechám čakať viac dní kým odpoviem.

nellyk

Ahojte, chcela som otvorit podobnu temu tak sa zapojim do tejto a mozno mi pomozete, hlavne chlapsky nazor by sa mi zisiel. Mam priatela 9 mesiacov a mame vztah na dialku lebo ja mam posledny rok skolu, teda posledne tri mesiace. Je pravda ze nie sme stale spolu ale snazila som sa casto cestovat za nim lebo on tu nemal kde spat a mna cesta vyjde lacnejsie a podobne. Najskor vsetko klapalo a bola som stastna ze som stretla takeho to muza, no presne po pol roku sa to nejak zacalo kazit, on sa mi prestal venovat a hladel len n svoje aktivity ale akosi som sa snazila z toho nerobit vedu. Potom sme malovali a rekonstruovali byt tak som nesla jeden tyzden vobec do skoly a ostala som mu pomahat a bola to riadna fuska, fakt som miestami nevladala ani ja ani on. Potom som uz ozaj musela ist do skoly ale hned dalsi vikend som opat dosla aby som mu pomohla doupratovat co sa dalo a ked sme to uz mali hotove tak miesto toho aby sme si nejak spolu oddychli sa on venoval svojim aktivitam ktore zanedbal. Tak som sa nahnevala lebo som ho ozaj prosila aby sme niekam sli aspon na prechadzku. A tu sme sa zacali hadat lebo vraj ja musim mat furt vsetko po svojom. Asi po dvoch tyzdnoch hadok som isla za sestrou ktora byva asi 30 km od neho ale jeho vobec netrapilo aby ma aspon zavolal a on nemohol dojst kvoli pohotovosti v robote. Potom sme sa na druhy den pohadali cez telefon a ja som to uz nevydrzala a rozisla sa s nim. Dva tyzdne sme sa vobec nebavili, ziadna sms, ziadny telefonat. Ja som si v tom case uznala ze ok nemozem chlapa nutit aby bol so mnou ked nechce tak som mu potom napisala ze chcem len to aby bol stastny a ze mi je luto ze nie je stastny so mnou. Samozrejme to ho dostalo a zavolal mi a nejako sme sa dali opat dokopy. To uz som si ozaj myslela ze je vsetko ok a dokonca par dni na to dosiel za mnou, ale pravym dovodom bol seminar ktory mal asi 80 km odomna a tak sme sa teda aj pomerili aj pomilovali a fakt som bola presvedcena ze je vsetko ok. ale tych 80km bol cely vikend a uz nedosiel lebo vraj nema peniaze. Aj som mu povedala ze som smutna ze nedojdem ale neobmekcilo ho. a odvtedy je to par dni co mi maximalne tak zavola aj to az vecer na minutku ale ziadne lubim ta a nic podobne. Dnes som mu volala poobede ale nenasiel si ani minutu aby si sadol len stale okolo toho nieco robil a ked som mu povedala ze mam pocit ze ho otravujem svojimi telefonatmi tak mi povedal ze on mi zavola ked uz nic ine na praci nema ale ze on stale nieco robi. tak som mu povedala ze nech teda zavola ked nebude mat co na robote. Neviem no mam pocit ze ten clovek ma uz nelubi len ma strach ma opustit. Co vy na to?

nefinka

:biela mačka - takže pár postrehov po prečítaní celej diskusie..

- najprv som sa vôbec k tvojmu takmer už skoro ex-manželovi nechcela vyjadrovať, ale po prečítaní všetkého poviem len jedno: ani sa mu nedivím, že bol pri tebe furt len za počítačom..ty prosím ťa žiješ v akých predstavách?? si myslíš, že vždy keď ťa bude bolieť hlava, tak ti dá chlap masáž???:D:D ach jaj.. z tvojich príspevkov je zrejmé, že očakávaš kedy príde ideálny chlap, ktorý ti bude zo seba všetko dávať a ty na oplátku nič..

- k tvojej veľmi veľmi zábavnej story o zoznámení sa cez zoznamku na internete:
Vravíš, že si hanblivá..ale dáš si na internet dvojzmyselný inzerát:))a potom čuduj sa svete, prečo ti píšu iba úchyláci /či ako si ich to nazvala/ a chlapi, čo chcú len sex??no bohvie prečo:D:D:D ten tvoj komentár, že ty si mu pri stretnutí povedala, že inzerát bol písaný zo srandy - úprimne, ktorý normálny inteligentný chlap by uveril tomu, že 37 ročná žena /taká by už mala mať podľa môjho názoru rozum/ si robí srandu typu -násťročných? pretiahol ťa, povedal na rovinu, že chce iba sex a ešte sa ti ma ospravedlňovať??a za čo??ty to fakt iba hráš, že si tak mimo, alebo si fakt tak padnutá na hlavu?
Dala si si inzerát, naň sa ti človek ozval, pretiahol ťa /mimochodom, ktorá ževraj hanblivá baba sa nechá pretiahnuť na 4tom stretnutí???:D:D hahaha/, zachoval sa k tebe čestne, absolútne nič zlé ti nespravil a tým pádom ti nič nedlží. to, že ty riešiš dokonca jeho rodičov a to, akú ženu by si mal dotyčný hľadať, je úplne totálne mimo - robíš hanbu všetkým dospelým ženám tými svojimi postojmi a názormi.

- sebavedomie človeka nemá stúpať priamo úmerne s tým, že ťa niekto chce alebo nie, zasa úplne mimo prístup, hodný opäť rozmýšlania nejakého násťročného dievčaťa

- dokopy zhrnuté: mám 26 a z toho čo som si tu prečítala som zhrozená. nechápem ako môže jedna 37 ročná žena trepať toľko hovadín čo ty. aj keď ťa nepoznám, hanbím sa za teba. toto celé je zrelé na návštevu psychologa, ktorý by ti snáď pomohol

- nie ty máš smolu na mužov, ty si ich všetkých tým svojim prihlúplym správaním odradíš a skôr chlapi, čo ťa kedy stretli môžu hovoriť o smole, ktorú mali.

sry za úprimnosť ale som z teba totálne rozčarovaná

scotty

manžel ťa chce možno len deptať, možno hrá niečo ako z Teorie hier (zbabelec) dvaja idú na autách proti sebe a ten kto prvý vybočí prehráva... možno čaká, že na kolenách prideš a odprosiš...

S introvertom choď von, zabávaj sa, nech sa s tebou cíti uvolnene a je mu príjemne, robte aktivity, ktoré bavia jeho. Zatial sa pomaly rozhliadaj po niekom ďalšom, vzťah s nim ešte nemáš a počet kamarátov(ktorí môžu byť neskôr viac) nie je predsa ničim obmedzeny ;) vela šťastia