10 kg, tipy a triky

Príspevok v téme: 10 kg, tipy a triky
Truffla

Ahojte, mam 16, 159 cm a 50 kíl. Za jeden rok som pribrala 13 kíl !!! a priberám stale viac... uz to chcem zastavit.. Prosim poradte mi ako...

Chcem byt takmer ako predtym, mat vysportovanu postavu a tak... ale strasne rada jem, strasne som sa rozjedla, rodicia mi musia jedlo zakazovat, lebo uz vyzeram ako buchta... strasne daco, kazdy den preto placem, niekedy mam chut umret a zabit sa, aby som sa netrapila...

Zacinam kazdy den cvicit doma, raz tyzdenne posilovna alebo dva, a chcem chodit tanocovat, jest pravidelne a vela pit.

My slite ze takto schudnem ? Ako rychlo ?

Nremohli by ste mi poradit dajake triky ?

Chcete niekto somnou zacat ?

Vdaka

majka__

90 dnova dieta je jedna z tych XY diet, ktore som drzala aj ja. vydrzala som ju drzat cca 2 mesiace a schudla som pekne - 6 kg asi. ibaze... ked som prestala tie odporucania dodrziavat a vratila sa ku povodnej strave, tiez som pribrala tolko kolko som mala. moja znama drzala tuto dietu, schudla asi 25 kg s nou, ale nabrala ich naspat... tato dieta podla mna nas ma naucit pravidelne papat a hybat sa. bez hybania to proste nejde... len skoda, ze mi to trvalo tak dlho, kym som si to uvedomila... s dietami sa totiz tryznim uz od 15 rokov a to budem mat teraz coskoro 23 rokov. najprv som vazila 64 kg... a kde som sa ocitla? na hranici 85 kg... trosku velka dan za diety, nemyslite?

ajjaja

ja321, napis tak o pol roka, ci sa na teba nenalepili dalsie kilecka :) Ale ako ty vravis - \" zo stresu \" :) Sama si obhajujes kila nabrane spät. Stres :) Nuz, ked myslis :)
Viem o com hovorim, sama som tuto dietu drzala. A jojo efekt nenastal ani po mesiaci, ani po pol roku. Ale tak cca do roka a pol som mala kila naspät. Skor ci neskor navysis prijem jedla, nevydrzis ako pri diete a uz to pojde... :(

je mi zle

ja mam 170cm a pred prázdninami som mala okolo 60 kg, teraz mam 58, ale určite je to zase naspäť lebo tento víkend som to asi zase prehnala.. neivem čo mám s tým robiť, chcem mať aspoň 55 :((

ja321

ahojte, nechcem zniet otrepane ale ak mate zaujem schudnut 10 a viac kg do leta skuste 90-dnovu dietu. Ja mam 170 cm a presne pred rokom som vazila 63 kg. Mam vzlastny druh postavy,kde to nevyzeralo dobre aj ked kazdy si mysli,ze prehanam. To vsak jedno ja som nebola spokojna chcela som mat 50kg.Predtim som skusala cvicit,behat a vsetko mozne a maximum bolo 1-2 dole za 4 mesiace. Bola som nespokojna, az kym som sa nedozvedela o tejto knihe. Najprv som myslela,ze je to somariny a aj keby som schudla priberem spat. Mno moje zufalstvo ma odhodlalo na to. Povedala som si, ze za pokus to stoji. knizku som kupila v knihkupectve,poctivo som dodrzovala aj ked sem tam boli preslapy,chodila som cvicit 3x do tyzdna, peso som chodila na dlhe trate, vo volnom case sme s partiou hrali basketbal atd. S dietou som zacala v 10.1.2010 a skoncila v aprili. Za toto obdobie som padla na 51 kg. Teraz ked prisla zima,prislo mi aj skuskove obdobie,2 mesiace som v podstate doma-ucim sa a nachavam sa zo stresu pribrala som 2 kg, ale fakt na to co teraz vystrajam je to malo:D Takze jojo efekt by nemal byt...Ten kto sa predsa boji tohto efektu je aj pokracovanie tejto knizky,prave preto aby sa to nestalo!naozaj zo srdca vam odporucam! nebudete sklamane, su tam aj sladkosti zaradene a pizza a podobne veci:)takze treba sa odhodlat,kupit si permanentku na 3 mesiace na nejake cvicenie(ked vam bude platit od do verte nebudete chiet premrhat eura a bude vas to nutit ist cvicit:D )a vysledok budete mat zaruceny!drzim vam palce nech vyhrate nad sebou,najma treba poriadne odhodlanie a odvaha,netreba zufat a vydrzat do konca (prvy mesiacom som nedala ani jeden gram dole ale potom to kazdym tyzdnom slo dole)no najma treba si verit!odvaznym stastie praje!:)

cinni

ak ta zaujimaju len info o prijatych kaloriach a nechces si udaje ukladat aby si sa mohla sledovat, tak sa nemusis registrovat..ale aby si mohla pridavat aktivity a ukladat info tak ano, ale tam chcu len mail od teba, ziadne meno ani ine sukromne udaje:)

vevericka

zakladatelke temy..chudnut by si urcite nemala, mas idealnu vahu 159 cm a 50 kil, menej uz nechod, ak chCes cvicit, cvic, sportuj to je len dobre, ale ziadne chudnutie