Pacia sa mi starsi muzi v mladom veku - vas nazor

Príspevok v téme: Pacia sa mi starsi muzi v mladom veku - vas nazor
katkaznitry

Mam 17 a pol roka. nikdy som nemala chalana. napriek tomu citim, ze moj rovesnik nie je to co hladam. pritahuju ma aj starsi ako som ja, muzi vo veku 26 trebars aj 28 rokov. neviem cim to je. pritahuje ma totiz nieco viac, alebo ako by som to spravne vyjadrila..zda sa mi totiz ze chalani (a nie len) v mojom veku riesia uplne hluposti, bavia ich uplne hluposti, piju, fajcia..a mna to prave nebavi, ako keby som hladala hned takto z hurta vazny vztah. neviem ci je to v pohode. samozrejme uz sa mi pacili asi dvaja traja chalani. ale vzdy sa to skoncilo sklamanim a mozno aj prave to ma nasvedomi ze ma to posuva k tomu, co tu pisem, co citim.

zda sa mi aj, ze ked idem po ulici a nahodou sa pozriem na nejakeho starsieho muza, opatuje moj pohlad a zahladi sa mi do oci. mozno si to namyslam, ale nieco take u mojich rovesnikov sa mi stava len velmi malo.

moji znami hovoria, ze sa nespravam ako typicka pubertiacka. ked je na to prilezitost, dokazem sa so starsimi dobre porozpravat. len nie vzdy je to tak ,pretoze nie kazdy (aj chlap) by bol ochotny sa vazne rozpravat s takou mladou babou, ako som ja, pretoze su tu tie predsudky - mlada,pubertiacka = hlupa,nedozreta. preto sa aj bojim ,ze este dlho si normalny vztah nenajdem. netvrdim ze som vyzreta a psychicky som dospela, pisem len to, co citim...
myslite si ze je to v pohode? ze ma to prejde? ze je to len nejake obdobie?? co to moze mat na svedomi? dakujem za vase nazory

ps: mozno to znie cele hlupo vzhliadajuc k faktu ze som ziadny vztah este nemala, ale je to jednoducho tak....

tifany

hehe, chlapi sú ako parkovacie miesta, tí dobrí sú už obsadení a voľní sú pre postihnutých.. :-) ja mam 18 a nedavno som sa rozisla po 2 rokoch s 23 rocným priateľom.... teraz ak sa mám viazať pod 25 určite nechcem.. :-) samozrejme nie je to len o veku, ale mladý chalan, ktorý je povahovo dobrý väčšinou nie je pekný. A ak je náhodou pekný a má všetko čo sa ti na chlapoch páči, je buď zadaný, gay alebo trans... :-)

zombie

Mam 17 rokov. nikdy som nemala chalana. napriek tomu citim, ze moj rovesnik nie je to co hladam. neviem ako dlho bude trvat, kym si najdem nejaky vztah, ci bude normalny neriesim. normalita je len vecou dohody ;)
Sice Ti asi neporadim, len co sa tyka vztahov so starsimi tak vseobecne, ale chcela som Ta len povzbudit. Tie predsudky tam totiz skutocne su, niekedy aj nie(o to jednoduchsie), ale ver mi, ze je mozne presvedcit aj starsich o tom, ze sa s tebou da porozpravat. Chod na akcie pre mladych. Do viacdnovych taborov, nech je tych prilezitosti co najviac. A ked sa ti to podari, bude to sranda. Mam kamaratku, ktoru raz jeden nezasvateni oznacil za moju maminu. Pobavili sme sa. Ma 30 rokov a ja vyzeram najviac na dvanast :) no a? :))

kotatko8

Som na tom presne ako ty :) moj partner je o 21 rokov starsi... a klape nam to spolu, sme stastni...nikdy som nechcela mat vztah s mladsymi.... :))

RNG

Hladat partnera v 17ke je dnes , ked ludia dospievaju ovela neskor dusevne je nerozumne.Ak si najdes starsieho, tak ty pre neho budes "nezrela" napriek vsetkym "Laskam". A nedajboze casom vyzrejes a zmenis si povahu a naroky a nebudete k sebe dalej vhodni=problemy,rozvod.
Neponahlajte sa!

nyky20

Ale baby !! Nehádžte zase všetkých mladých do jedného vreca. Verím , že aj u 20 sú nejakí normálni chalani čo nechcú len jedno a tiež nepozerajú len na výzor. Síce nepoznám ale verím že existujú : D

gymlak

najsamlepsi su starsi chlapi, su vyzreti, budes sa pri nich citit istejsia, mladi su o nicom, nevedia nic, katastrofa

mina789

nie je to zvlastne...som na tom podobne....aj ked nebyvaju to az taki ze 30tnici, ale su to urcite starsi chalani ...s tymi rovesnikmi mas pravdu -riesia blbosti... u nich je najdolezitejsi VYZOR ..ale ti starsi akoby uz videli aj ine hodnoty.. ako vyzor zohrava ulohu, ale nie taku aku mu prikladaju nasi rovesnici...
ja si osobne neviem predstavit, ze by som sa dala dokopy s chlapom 30rocnym, lebo to uz je moc..on uz si chce asi aj zakladat rodinu, za to ja mam na to este vela casu:)))...cize ono je to take diskutabilne :D

laura22

tak ja s mojím vekom som úplne OUT :) no čo, svet sa nezrúti
a aj mne sa páčili a aj páčia starší tak okolo 35ky