2012

lost

bibi123

tie sumy s uv skk (hadma hej) :)

niekde som cital, ze na pumpu treba 170 000 eur na vybudovanie + 30 000 eur na benzin a tak...

myslis ze je to realne?

a hej, na tych zapasoch boli pofiderne vkladny, no 1/2 bola len smola :)

ako so mvcera pisal, stoke city (len taky tip) a genova (toto vyzera na uplateny zapas)

som zvedavy ako to dopadne, nejak som sa tento vikend utrhol z retaze :D

ono konci sezona coskoro, cize ked je muzstvo v strede a niekto ide vypadnut, alebo je tiez v strede - naco by hrali na 100% :) toto je taliansky narodny sport :D uplatit futbal a dalej aj v rusku je to velmi casty jav...

dnes mam Manchester Uniter, Stoke City, Genova.. a viac sa mi uz nechce :D uz som bez penez :D

bibi123

lost-to vazne? Mozno sa za tou zmenou neskryva 20 ludi, ale len milionovy vklad muzstva, ktore uz teraz pozna vysledok, ako zahra:O)))

bibi123

lost-to mam zas dalsieho kamarata, skor je to kamarat frajerov, co takto ruletu daval, ale tiez nie je za vodou:D, takze tam moze byt clovek na tom strasne stratovy, vseobecne uz taketo "hry" z dlhodobeho hladiska stratove, jeden frajerov kamarat mal dom, jachtu v Chorvatsku, diamantove prstene, hodinky...a o vsetko "hranim"v kasinach prisiel, teraz vraj ten chalan robi taxikara a ze ho minule viezol a rozpraval mu, ze uz ma na to system, ako vsetky peniaze ziskat spat...
lost a co sa tyka cerpacej stanice-tak na Slovensku to podla mna funguje tak, ze niektori ludia pomocou franchisingu postavia pumpu a vacsinou ju daju hned do prenajmu.(ked si to tak vezmes, tak asi vsetky pumpy na Slovensku su v prenajme), mam znameho(sakra, ja ich mam nejak vela;D), co si prenajimal pumpu pred takymi 7 rokmi za 200 000sk mesacne-neviem, co vsetko v tom bolo zahrnute, ale viem, ze to potom nakoniec zabalil, lebo bol v strate- tam fungovala taka pekaren-predaj upecenych bagiet, kolacov+kavy a zamestnanci to rozdavali znamym, alebo to zozrali a odpisali, ze uz to bolo stare a vyhodili to, naschval dokladali tovar tak, ze novy davali dopredu, tym sa stary neminul a tak si ho v den datumu spotreby rozdelovali a samozrejme tam boli aj ine veci a vedel byt aj na tomto vyse 100 000mesacne v strate... Ono je to tak, ze ked je makky riaditel, zamestnanci kradnu hlava nehlava:O(((

0vecka

100 neni az tak high... xcel som dat aj viac ale je mi jasne ze od niekoho kto tomu veri by to bolo nevymahatelne... mozno by bolo rozumen sa stavit o 10 :-D a radsej s 10timi ludmi ...

0vecka

okej ludia ja som ochotny sa stavit dajme tomu o 100 EUR ze sa nic prevratne (nieco co sa v dejinach ludstva este nestalo) v roku 2012 nestane ... 90% ludi tu len trepe pretoze sa im asi paci mat pozornost ...

lost

bibi

verila by si mi za 19 z 20 stavok sa otoco proti mne ?

teda ze, stavim za kurz 2,00 napriklad a o par sekund vyskoci novy kurz 2,05 alebo vyssie.

LOBO

Na nete koluje mnoho článkov o 2012.
Sám som nejaké čítal a v celku s nimi súhlasím. Osobne ma zaujal článok na www.tajomno.sk pod názvom maysky kalendár v príspevkoch.

lost

bibi , mam otazku, ktovie ci nevies odpoved :D
mozem si otvorit cerpaciu stanicu? :D

to tiez vyzera u nas ako nestratovy biznis :D

lost

je to risk :)
velky risk
lebo tam moze prist taka zla vlna.. ze az..

mimochodom ja som mal 17 necervenych za sebou na rulete...

podla mna toto je vhodne pre zufalcov, co uz nemaju co stratit :D a ked sa najde niekto kto na tom dlhodobo profituje, hold, expert :)

bolo zaujimave si o tomto popisat s niekym, to sa casto nestava :D

tak gn..