Ake tampony pouzivate

lioness_01

whittie, ešte že si to tej vevericke napísala... :D inak by žila celý život s myslnou informáciou :D :D

lioness_01

vevericka, bacha na vec, lebo za chvíľu sa ťa tu whittie opýta, že či sa ich bojíš, keď ich nepoužívaš...

lioness_01

whittie, aj ja som sa len pýtala, prečo máš pocit, že vyskakujem ?
vadí ti, že ich mám doma? pokiaľ viem, tam mi ich nemusíš financovať, tak čo ťa trápi, že ich mám doma a nepoužívam ich tak často ako ty? (pýtam sa , nevyskakujemň

a neviem ako vložky používaš ty, ale mne nešuštia, a v živote mi ani jedna vložka nepretiekla, tiež sa mi neposúvajú a ani ich necítim, takže sa nedá povedať, že by mi spôsobovali diskomfort...

a s tým plávaním... jasné, chápem, ak si vrcholová športovkyňa, tak to nemáš inú možnosť...

Whittie

Ak ti jedna skatuľka doma vydrží rok tak na čo ti potom sú? :-P Len sa pýtam tak nevyskakuj :-D A nie... vložiek sa nebojím. Len sú dosť nepohodlnné, posúvajú sa, pretekajú, šuštia a nedá sa s nimi kúpať. Toť vše :-P

lioness_01

prečo by som sa ich mala báť používať? ty sa bojíš vložiek, že ich nepoužíavaš?

nemám rada tampóny, nevyhovuje mi to, tak to používam len vo veľmi nutnom prípade... a takých prípadov zas až tak neni,lebo mne sa skoro nikdy nezdá, že je nutné použiť tampón...