Iba sa pítam čo robit keby nahodou:)

Príspevok v téme: Iba sa pítam čo robit keby nahodou:)
kubekok

Dobry mám priatelku a do buducna by sme kcely pohlavny stik ...dajme tomu použijem durex...po sexe ostane cely...je taka možnost že može byt tehotná?..a este keby že bola tehotna ...použjem babytest a kuaže že ano da sa s tím ešte niečo spravit aby neotehotnela?...dakujem...este k tomu nedošlo iba kcem byt mudrejší keby sa nahodou stalo:)

kubekok

dobre tak skoro k pohlavnemu styku nedojde ale kcel som vediet..nekcel by som byt oscko alebo nebodaj riešit potrat

ja321

proste ked sa budete milovat daj si kondom, pred vrcholom ho vytiahni a urob sa mimo nej,utri sa a daj nnovy kondom a pokracuj...a tak opakuj:D vtedy by na 100000000000000% nic nemalo byt. test ti neukaze po pohl. styku ci je abo neni tehotna....myslim sa ze sa to da zistit, po 7 dnoch a ked vam vyjde pozitivny nic s tym uz neurobite. ale nemalo by sa nic stat, ked urobis tak ako som poradila.

kubekok

vieš ona je panna a prvy pohlavny styk som kcel s kondomom a pri mojom vyvrcholeni vytiahnut a vymenit kondom za iny a pokračovat...do dalšieho vyvrcholenia..a po sexe potom otestovat s babytestom.

kubekok

stik som dal preto s mekím I lebo som to piasl rychlo lebo na PC nesom sám mam surodencov a keby niečo je mi 18!..a už dieta asi niesom ...

ja321

Nechapem preco si z neho robite srandu...ako keby ste vy vsetci z neba spadli a vsetci ste boli hned odbornikmi...aky je rozdiel medzi tym, ci je mlady alebo stary? ako ja som za to aby deti nesexovali, ale tusa ceni najma ta ochota, aby frajerku nenabuchal. poznam 20 rocne holky, ktore sexuju tak, ze sa mi mozog zastavuje a mnohe z nich su mamicky.raz ked je niekto blby, ani vek mu nepomoze. kubekok a nikdy nechod bez ochrany, to je pravidlo! poznam take reci a ver mi, ze ti co mi davali take rady kocikuju dnes alebo boli na potrate. je to pekne, no hlavne s rozumom a zodpovedne:)

ja321

teda k tej tabletke po som sa sekla troska chcela som napisat nechraneny pohlavny styk:) inak ak vies, ze ste to urobili bezpecne tak to nekupujte. nemalo by sa to velmi pouzivat,fakt len vo vynimocnych pripadoch...

ja321

ked budes mat pohlavny styk, pouzi kondom a pred tvojim vrcholom vytiahni penis z nej daj si dole kondam a urob sa niekam inam popripadne ta moze dorobit rukou....vtedy budes mat klud na srdci...:)ak nafuknes kondom a nebude poskodeny,znamena to,ze si ho spravne pouzil a nemas sa coho bat...tehotensky test ti ukaze, ci si priatelku dostal do maleru abo ne, ale to sa vacsinou robi, ked jej meska menstruacia. Tzn. keby vam vysiel pozitivny viac s tym nic neurobite, ptom sa budete rozhodovat ci si dieta nechat alebo nie. Tabletka po sa pouziva len v pripade,ked vies,ze vam zlyhala ochrana,nemali ste pohlavny styk. No je len ucinna do 72 hod od pohlavneho styku. Toto ako prave co som ti napisala, je najlepsie podla mna:) Alebo nech priatelka pojde ku zenskemu lekarovi a nech si da predpisat HAK. Potom budete spokojny:)

StarýPaprika

Je vidieť, že si ešte moc mladý na sex. Čo takto sa najprv naučiť gramatiku? stYk? Ako si tam mohol dať mäkké i? Veď to tlče do očí :)
Keď sa bojíš tak nesexuj

kubekok

tak aka je pravdepodobnost že pri sexe použijem kondom po celom sexe ho nafuknem jemne a bude cely je možnot že aj tak otehotnie?

akinom007

po sexe treba kondom skontrolovat:) skus ho nafuknut mierne a pozreit ci tam vsetko zostalo:)
no a do 72 hodin od nechraneneho styku albeo keby vam praskol kondom sa da uzit tabletka "po" ktora by mala zabranit otehotneniu