Potvrdenie o panenstve

Príspevok v téme: Potvrdenie o panenstve
Maja1617

mam taky problem... moja mama mi neveri, ze som panna... mam 16rokov, zachvilu 17 a na gynekologickom vysetreni som este nebola... chcem jej dokazat, ze opak toho co si mysli je pravda... chcela by som vediet, ze ci mozem ist za lekarom, aby ma vysetril a poprosila by som ho o nejake lekarske potvrdenie.. dalo by sa to?... alebo co mu mam povedat?... nebude divne prist za nim prvykrat a to preto, ze potrebujem potvrdenie o panenstve? co si myslite?.. vdaka za odpovede :)

GiovanniX

maja
mamina ma velku pravdu,mozna ti velki suknickari,co vela reci a malo skutku,maju radi take vybehane bicykle,ale normalny rozumny chlapec nestoji o taku ....

lioness_01

majka, no ja by som sa asi tiež neradovala, keby moje 16 ročné decko prišlo s cucflekom na krku. na cucfleky si ešte mala čas.

ja sa tvojej mame ani nedivím a má jednu veľkú pravdu - chlapi nemajú radi ženy, čo dajú hocikomu. máš to trocha popletené...

a neplač, skús reagovať ako dospelá a tak sa aj s mamou baviť, bez zbytočných emócii

laura22

liones ja sa nefučím a prajem to isté tebe
maja presne môj problém, mojej matke je jedno čo je so mnou, len aby ludia o nej nepovedali niečo zlé, a ja pritom s nikým nechodím a ani som nechodila, domov nosím samé jednotky a doma jej pomáham so všetkým s čím sa len dá a chodím domov načas teda hned po škole a ona mi nič neverí a tiež ma raz nazvala štetkou, ked som bola s nou v obchode a spolužiak mi povedal iba ahoj, tak ja to už fakt nechápem a hovoriť sa s nou nedá lebo si len vymýšlam

Maja1617

mna mali rodicia po 17rokoch... mam dve starsie sestry.... jedna je odomna starsia o 17rokov a druha o 19.... a preto mam s mamou taky vztah.... strasne sa o mna boji... lebo vidi aky je teraz svet skazeny... je pravda, ze mi malo doveruje.. a velakrat som si to s nou chcela vyriesit a plakala som den a noc, ale jej argument, ktorym sa stale obranuje je, ze ona sa o mna boji a chce pre mna to najlepsie.... ze chlapi nemaju radi dievcata, ktore spia s viacerymi... len ona asi nevie, ze aky je tento svet.... ze chlapovi je to totalne jedno... ze este on sa chce s kazdou vyspat..... raz som prisla domov so ubohym obycajnym cucflekom na krku.... povedala mi, ze som (pekne povedane) štetka.... a so ziadnym chlapom som nespala, lebo si vazim samu seba a svoje telo....... moja mama vidi aj ake mlade dievcata sa teraz stavaju mamickami... napr. moja byvala spoluziacka... a ona sa nechce za mna hanbit.... to je dalsia vec... jej je jedno, co je somnou, ale co o nej povedia ludia.... ja neviem... chcela som to mat cierne na bielom, nech nemusim pocuvat ake veci si mama o mne mysli a neveri mi....

lioness_01

laura, ja nerýpem, ja som sa ťa iba spýtala, nemusíš sa hneď fučať :))) prajem Ti raz takú dcéru ako si ty sama :)))

laura22

lioness nemusíš do mna hned rýpať, len som vyjadrila svoj názor a samozrejme som hovorila o svojej matke a matke jednej kamošky, oni dve sú veľmi dobré kamarátky a sú úplne rovnaké
a nie veľa som toho ešte neprežila a ani žiadne deti nevychovala, len môj názor nič viac

lienocka2

Tvoja mamina má asi hodnoty, ktoré nie každý uznáva. Keď to máte doma takto, tak tam choď najlepšie s maminou na to vyšetrenie a možnože najlepšie ku gynekológovi, ktorého navštevuje aj tvoja mama, jemu bude dôverovať. To je moja odpoveď k veci. Ale osobne si myslím, že keby si aj panna nebola, už máš dosť rokov nato, aby ťa mama zato nezabila, ak si rozumná a dávaš si pozor.

lioness_01

laura :))) vieš svoje? a koľko si toho už v živote prežila, koľko detí vychovala? vždy sa tie matky pre niečo "zatnú" ...

laura22

lioness môže byť, ale o tých zvláštnych matkách viem svoje, jednoducho sa zatnú a hotovo, nič ich nepresvedčí o opaku aj keby im to povedal sám pánboh

lioness_01

laura, nemyslím si, že problém je v tom, že niektoré matky sú zvláštne... len je narušený vzťah... a ten sa musel niekde pre niečo narušiť, a zvyčajne neni chyba len na jednej strane...
netreba vždy hľadať chybu len v matke, treba skúsiť pouvažovať či neni kus chyba aj vo mne... niekde sa totiž muselo niečo stať, inak by toto jej mama nestvárala...