Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potvrdenie o panenstve

Príspevok v téme: Potvrdenie o panenstve
Maja1617

mam taky problem... moja mama mi neveri, ze som panna... mam 16rokov, zachvilu 17 a na gynekologickom vysetreni som este nebola... chcem jej dokazat, ze opak toho co si mysli je pravda... chcela by som vediet, ze ci mozem ist za lekarom, aby ma vysetril a poprosila by som ho o nejake lekarske potvrdenie.. dalo by sa to?... alebo co mu mam povedat?... nebude divne prist za nim prvykrat a to preto, ze potrebujem potvrdenie o panenstve? co si myslite?.. vdaka za odpovede :)

GiovanniX

maja
mamina ma velku pravdu,mozna ti velki suknickari,co vela reci a malo skutku,maju radi take vybehane bicykle,ale normalny rozumny chlapec nestoji o taku ....

lioness_01

majka, no ja by som sa asi tiež neradovala, keby moje 16 ročné decko prišlo s cucflekom na krku. na cucfleky si ešte mala čas.

ja sa tvojej mame ani nedivím a má jednu veľkú pravdu - chlapi nemajú radi ženy, čo dajú hocikomu. máš to trocha popletené...

a neplač, skús reagovať ako dospelá a tak sa aj s mamou baviť, bez zbytočných emócii

laura22

liones ja sa nefučím a prajem to isté tebe
maja presne môj problém, mojej matke je jedno čo je so mnou, len aby ludia o nej nepovedali niečo zlé, a ja pritom s nikým nechodím a ani som nechodila, domov nosím samé jednotky a doma jej pomáham so všetkým s čím sa len dá a chodím domov načas teda hned po škole a ona mi nič neverí a tiež ma raz nazvala štetkou, ked som bola s nou v obchode a spolužiak mi povedal iba ahoj, tak ja to už fakt nechápem a hovoriť sa s nou nedá lebo si len vymýšlam

Maja1617

mna mali rodicia po 17rokoch... mam dve starsie sestry.... jedna je odomna starsia o 17rokov a druha o 19.... a preto mam s mamou taky vztah.... strasne sa o mna boji... lebo vidi aky je teraz svet skazeny... je pravda, ze mi malo doveruje.. a velakrat som si to s nou chcela vyriesit a plakala som den a noc, ale jej argument, ktorym sa stale obranuje je, ze ona sa o mna boji a chce pre mna to najlepsie.... ze chlapi nemaju radi dievcata, ktore spia s viacerymi... len ona asi nevie, ze aky je tento svet.... ze chlapovi je to totalne jedno... ze este on sa chce s kazdou vyspat..... raz som prisla domov so ubohym obycajnym cucflekom na krku.... povedala mi, ze som (pekne povedane) štetka.... a so ziadnym chlapom som nespala, lebo si vazim samu seba a svoje telo....... moja mama vidi aj ake mlade dievcata sa teraz stavaju mamickami... napr. moja byvala spoluziacka... a ona sa nechce za mna hanbit.... to je dalsia vec... jej je jedno, co je somnou, ale co o nej povedia ludia.... ja neviem... chcela som to mat cierne na bielom, nech nemusim pocuvat ake veci si mama o mne mysli a neveri mi....

lioness_01

laura, ja nerýpem, ja som sa ťa iba spýtala, nemusíš sa hneď fučať :))) prajem Ti raz takú dcéru ako si ty sama :)))

laura22

lioness nemusíš do mna hned rýpať, len som vyjadrila svoj názor a samozrejme som hovorila o svojej matke a matke jednej kamošky, oni dve sú veľmi dobré kamarátky a sú úplne rovnaké
a nie veľa som toho ešte neprežila a ani žiadne deti nevychovala, len môj názor nič viac

lienocka2

Tvoja mamina má asi hodnoty, ktoré nie každý uznáva. Keď to máte doma takto, tak tam choď najlepšie s maminou na to vyšetrenie a možnože najlepšie ku gynekológovi, ktorého navštevuje aj tvoja mama, jemu bude dôverovať. To je moja odpoveď k veci. Ale osobne si myslím, že keby si aj panna nebola, už máš dosť rokov nato, aby ťa mama zato nezabila, ak si rozumná a dávaš si pozor.

lioness_01

laura :))) vieš svoje? a koľko si toho už v živote prežila, koľko detí vychovala? vždy sa tie matky pre niečo "zatnú" ...

laura22

lioness môže byť, ale o tých zvláštnych matkách viem svoje, jednoducho sa zatnú a hotovo, nič ich nepresvedčí o opaku aj keby im to povedal sám pánboh

lioness_01

laura, nemyslím si, že problém je v tom, že niektoré matky sú zvláštne... len je narušený vzťah... a ten sa musel niekde pre niečo narušiť, a zvyčajne neni chyba len na jednej strane...
netreba vždy hľadať chybu len v matke, treba skúsiť pouvažovať či neni kus chyba aj vo mne... niekde sa totiž muselo niečo stať, inak by toto jej mama nestvárala...

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.