chcem pribrat

lencok1

no ja som s tym na strednej mala tiez problemy, bola som chuducka, dlhe stihle nohy, zevraj akurat, ale ja som si pripadala velmi chuda, robila som vsetko preeto aby som pribrala, ale neslo mi to...po strednej ked mi nahle odisiel priatel som ochorela na depresiu, beriem antidepresiva studijem strtym rokom na vyske a pekne som sa zagulatila az moc si myslim na zadku:), takze teraz zasa davam dole...a baby nebojte raz priberiete, co tak papat pangamin....

poliewoocka

Co mam robit?Chcem pribrat!Zvysila som davky jedla,prestala som s kardio cviceniami,mam obmedzeny pohyb a aj napriek tomu som za mesiac schudla dve kila!!!Help...som uz zufala...

RNG

Zavolaj do Lucenca, poslu Ti co chces. Alebo priamo konatelku.
V najhorsom Ti to mozem poslat aj z USA, ak nejaky tovar nevies doma dostat...

andie

inak som hladala na nete nejake probiotika a skoro som odpadla..obsahovali kyselinu glutamovu. ma to normalne nazlostilo. rng, skoda, ze sa neviem lahsie dostat k tvojim produktom..

RNG

Aj B-12 sa da predavkovat. hlavne ked sa dava casto rovno do tela injekcne.
Preto je lepsie radsej sublingualna suplementacia, ta je menej narazova alebo zlepsenie crevnej flory probiotikami, ktore ten B-12 vyrobia. To vsak trva dlhsie. "Loading"tj zvysovanie hladiny v tele trva nejaky cas, hlavne pre tukorozpustne vitaminy. Vodorozpustne sa daju zvysit pomerne podstatne rychlejsie(krv a lymfa su vodne roztoky a rychle to roznosia po celom tele)

ehm_Qa

No ja som na tom tak ako nellinka :) dlho mi pichali B12-tky kazdy druhy den a priprala som z nich 4kg. Aj to za dlhý čas. Teraz som si kupila pangamin. Uvidime co z toho bude. :)

nellinka

ja mosem zrat kolko cem ale aj tak nepriberem a dooost ma to stve mam 13 rokov 167cm a 45 kg.......strasne ale vraj pangamin pomaha ja ho berem a trochu sa zacinam obalovat.....trochu