šampón na mastné ale aj suché vlasy

nikolka:)))

ja nemam moc peknu prirodzenu farbu vlasov, taku nijaku, a pomalicky uz zacinam sediviet, tak si ich musim farbit. ale budem uz iba s takymi setrnejsimi farbami a odtienmi podobnymi ako mam prirodzene.
tak teda dakujem pekne za rady :)

Zuzka90

ja som tiez casto farbila,ale uz som sa na to vykaslala a mam svoju peknu hnedu prirodnu farbu,zbytocne som si nicila vlasy.zo zaciatku ked moje vlasy vyzerali ako slama /od korienka mastna/ tak som pouzivala aj kondicioner, aby mi vlasy viacej hydratoval,ked sa mi dali vlasy do normalu,tak som ho prestala pouzivat, pouzivam ho iba niekedy.podla mna zo zaciatku si ho kup a potom ked budes mat pekne vlasy tak ho uz nemusis casto pouzivat alebo vobec.

nikolka:)))

no znie to dobre :) lebo ja mam dost dlhe vlasy, na druhy den pri korienkoch maste a konce dost suche, rozstiepene. chystam sa ostrihat trosku, ale tak potom bude potrebna prevencia, aby som zas nemala take znicene vlasy. je to hlavne z odfarbovania... ale uz sa budem len s jemnymi farbami farbit. do henny sa mi moc nechce, ani na to nejak nemam cas...
a ked pouzivas tieto sampony, musis aj kondicioner potom? ci ani nie?

Zuzka90

Nikolka-ano ten sampon mam od tej znacky ktoru pises,v lekarni mi povedali ze to je prirodna kozmetika s certifikatom.je dost drahy ten sampon,ale tak mne sa oplatilo investovat.a celkom dlho mi aj vydrzi.kupujem ho v lekarni,vyjde ma to lacnejsie o postovne a mozno aj nejake to euro,ale neviem ci to dostat vo vsetkych lekarnach.ten ceramidovy som pouzivala zo zaciatku ked som ich mala znicene, konceky uplne suche a lupiny.ja som mala pri korienkoch uz rychlo mastne a konceky uplne suche.a ten psenicny pouzivam teraz, proti vypadavaniu vlasov a sa mi zda ze mam krajsie a pevnejsie vlasy a nemusim uz ani tak casto umyvat.

nikolka:)))

a ten ceramidovy sampon vyraba len jedna firma? som to hladala aj na nete a vzdy sa mi ukazala iba ta annemarieborlind. v beznej lekarni to kolko stoji?
pomaha to aj na suche aj na maste vlasy zaroven?

Tyshka

no p arada dalsia:) som rada aj mne to pomohlo najprv ani ne som myslela ze mne uz nic nepomoze no ale dockala som tiez tak isto hore hned po dnoch som mala mastne a konceky suche moc ale uz fajn:)

Zuzka90

mne pomohol ceramidovy a psenicny sampon z lekarne. presne taky isty problem som mala, hore mastne a konceky suche, ale jedine tieto sampony mi to zjednotili, pouzivam doteraz, moze sa to aj dlhodobo pouzivat.

Tyshka

ale no nebud taky ze nic treab trocha verit a ide to a staci citat a zaujimat sa oto mne to pomohlo ale stymto moze kazdy den umyvat kedze toje nato kondicioner podla mna kazdy normalny clovek vie ze nejsu na korienky ale na konceky:D

vitaminwater

urcite si neumyvaj vlasy kazdy den, lebo si zmyjes tu prirodzenu vrstvu, ktora chrani pokozku hlavy a budu sa ti vlasy mastit ovela viac... a kondicioner nikdy nenanasaj na korienky!!! ved to ti prave "zamasti" vlasy... ak mas korienky poskodene, uz ich nic neozdravi... iba noznicky, bohuzial...

Tyshka

ked mas hornu cast teda korene mastne ano treba jeto hocikde napisane na nete inac:) ale stymto ano aspon dva tri tyzdne vkuse kazdy den potom ti bude stacit aj tyzdenne 2-3krat:)ale kup si aj kondicioner potom.a Dixi zihlavovy musis nechat na hlave 5min ale dobre do korenou to zamiesat ale neskrabat!