Nechcem byť "tá druhá"

Príspevok v téme: Nechcem byť "tá druhá"
lulu22

ako začať... poznáme sa cca 7rokov..nejakú dobu sme sa vôbec nevideli, až pred 4mi rokmi, ked som nastúpila do zamestnania, kde on pracuje tiež. Vedela som, že je zadaný, že má priateľku, tak som ho neriešila ako "muža". Pre mňa bol už inej a basta. Lenže cca pred 3mi mesiacmi to začalo, stretávali sme sa každý deň na obede.. pohľady boli intenzívnejšie, začala som sa na tie obedy tešiť. práve kvôli nemu. Jedného dňa mi napísal. a ja som to brala normálne, že chce zase obnoviť nejaký kontakt. Ale on mi sem-tam napísal niečo také krásne, že ma to začalo tešiť. A asi po mesiaci písania navrhol stretnutie s tým, že je to jeho tajný sen ísť so mnou von, pokecať a vedieť ako si žijem. A ja som išla, s tým, že ok, veď nie je nič zlé na tom, ísť s ním len von. A aj sa tak stalo, že sme boli spolu pár hodin, normálne vo všetkej počestnosti. Ešte ale nezabudol povedať, že "je škoda, že som zrovna zadaný".. a mal pravdu, škoda:(
Potom sme si zase sem-tam napísali.. a prišli druhé stretnutie. Bola som u neho, bo žije sám. A zase nič neboli, držala som sa:) s tým, že nechcem byť druhá abo niekto, s kým si len užije. boli sviatky a neboli sme spolu "sami" cca 2-3týždne. Až opat včera, navrhol "rande". Tak som išla. Ale včera to bolo také, sme sa smiali, flirtovali.. a ked ma išiel opat odkopnut domov, tak už ked sme sa lúčili, povedal, že mi musí dať pusu aj ked len na líca. a ked bol pri mne, dal na jedno-na druhé a že ešte na pusu..tak sme sa bozkávali. Bolo to také pekné.. a ja krava si to teraz trošku aj vyčítam, bo on sa mi odvtedy neozval. a rozmýšlam, že prestanem chodiť na obedy vtedy ako on. lebo ked ho vidím, mám chuť byť s ním. Ale viem, že nemôžem, keď on už svoju polovičku má.
Preto rozmýšlam, že ako mi navrhne ďalšie stretnutie, tak pôjdem a všetko mu poviem, že načo je to dobré byť takto spolu, keď vlastne spolu nie sme. Že nechcem byť pre niekoho len také rozptýlenie a tá druhá! Alebo neviem, či by som mu to nemala len napísať, bo sa do neho postupne zamilovávam a to nemôžem, bo sa budem ešte viac trápiť..
Neviem.
Prepáčte, že som sa tak rozpísala, ale musela som to dať zo seba von a rada by som počula Vaše názory.. i keď ja mám v hlave jasno, len v tom srdci je zmätok :(

AdamKrt

Opakovanie, matka mudrosti: Utni tomu tipec.... Si len na zaciatku, bude to neskor este horsie a tazsie a budes sa viac trapit.

Alebo mu povedz, ze sa opytas jeho manzelky, ako to bude vnimat ona... Uvidis, ako bude utekat :)

lulu22

AdamKrt, niečo na tom bude. Len vieš ako to je, nad takými vecami nerozmýšlam. Nemám negatívne myšlienky, nerozmýšlam, či má ešte nejaké také kamarátky. Bo my naozaj spolu fyzicky nič nemáme, keby to bolo len o tom jedno, dávno to nejako naznačí.
heej, to mi je jasné, že ich po svete chodí dosť, ale ja mám v tomto problém, bo som dosť vyberavá...:)) a do zadaného som sa nikdy nezamilovala, toto je prvý krát.

5sisi5

no najdi odvahu. lebo ked sa namotas tak bude neskoro. a ked tu babu aj poznas tak to proste skonci. ved po svete behaju stovky dalsich :)

lulu22

5sisi5, dakujem za názor. Myslím to isté, načo mi motá hlavu :/ A plne súhlasím s tým, čo si napísala. Ďakujem, budem potrebovať hlavne aj odvahu, niečo sa ho spýtať, bo o nej sa nerozprávame a najhoršie je, že ja ju poznám, viem kto to je..

AdamKrt

Neni Ti protivne, ze ma priatelku a Tebe povie, ze to lutuje a skoda, ze neni volny ? Co cakas od takeho chlapa ? Ved to je hovado, jak vysite....

Myslis, ze to ma buducnost ? Mozno taku, ze ak by vsetko bolo idealne, stane sa Ti pri nom to iste s inou. Takychto kamaratiek naviac moze mat aj 5...

5sisi5

ahoj no mas to tazke :/ podla mna by si sa s nim mala porozprávať a spytat sa ci ma rad svoju priatelku. ak hej tak preco mota hlavu tebe. je to dost cudne. predstav si ze by si sa dozvedela ze tvoj priatel randi s inou. ak chce byt s nou tak by si sa s nim radsej nemala stretat. to je moj nazor. dufam ze sa spravne rozhodnes. drzim palce :)