Pharmatex PO - oplodnenie?

Príspevok v téme: Pharmatex PO - oplodnenie?
chlebo

Dobry den. Skutocne sa ospravedlnujem za to, ze podobnych problemov je tu vela a urcite to mnohych z vas nebaví cítat. Avsak potrebujem radu, podporu alebo názor. Po tom ako ma priatelka uspokojila a ja som sa poutieral, vnikol som jej do "spinavými" prstami do posvy (asi minútu potom ako som sa utieral) a ruky som si neumyl. Boli suché, ale urcite zo servítky na moje prsty čosi preniklo, pretoze bola vhlká. Zbadal som sa hned po druhom zasunutí prstov do jej posvy, ze som si neumyl ruky, tak som okamzite vybral tabletu (čipok) pharmatexu a zasunul som jej ju do pošvy. Je mozne aby bola partnerka tehotná?? Pharmatex som aplikoval asi 30 sekund od moznej kontaminacie.

chlebo99

Nechapete ze to je jedno? Proste sa to pomaly zacne rozpadavat hned od prvej sekundy ked si to tam vlozíte. Ak si moc vlhká rozpadne sa to aj za 2 minuty, ak budes mad dnu sucho ako na pušti tak to tam bude aj tyzden.

Inner

v pribalovom letaku mam 8-10 minut.

chlebo - tabletka PO ma ucinok cca 48 hodin, potom spolahlivost klesa. samotna tabletka, ak sa vezme okamzite, ma spolahlivost 80% tusim. No v pripade tvojej partnerky by to bolo zbytocne. Ak si mal suche prsty, neotehotnela. Spermie na vzduchu rychlo hynu a musi ich byt dost na to, aby sa prebojovali az ku krcku maternice... ja by som sa nestresovala

lioness_01

ja zase viem tak, že spermicid zničí spermiu - oddelí hlavu od bičíka... ale tak neviem... a Inner, nie 10 ale 5 minút...

chlebo99

a myslis ze keby som ho nepouzil minutu potom urobim lepsie? z danej situacie mam ist kupit este tu tabletku po ci netreba?