Online checking Ryanair

mataBB

ty v tom mas trochu zmatok...gate je brana, je to vychod, ktorym nastupujes do lietadla...check in sa robi na check-ine

zlienocka

Ved to mi nejde do hlavy.Pride mi to nelogicke naco sa mam online checkovat, ked aj tak ma budu musiet s batozinou ocheckovat v gate. Preto hladam niekoho, kto isiel s velkou batozinou a checkoval sa online a v gate uz len ukazal online rezervaciu. Podla mna by sa nemalo nic stat, no ale neviem.
Pokuta za nevytlacenie rezervacie tam je 40 eur co sa mi platit nechce.

mataBB

podla mna ked mas normalnu batozinu tak musis ist na check in na letisku...co by robili na gate s tvojou batozinou..batozina sa dava na check-ine na pas a tak do lietadla

nie som si ista ale ten online check-in sa robi len ak ma zakaznik prirucnu batozinu, nie aj normalnu velku

zlienocka

Dakujem, aj mne prisiel mail, lenze ja tomu nerozumiem aj ked po anglicky viem. Nie je tam pisane, ze to musi byt, ale ze ludia co sa checkuju online musia mat vytlaceny online rezervaciu. Doteraz som si myslela, ze na online checking mozu ist len ludia, ktori nemaju velku batozinu a idu iba s palubnou batozinou, pretoze kedze mam velku batozinu tak ma checkuju priamo v gate. No radsej si to vytlacim :)

issey

Ahoj.

Ja som prednedavnom objednavala letenky cez tuto spolocnost. A bolo mi oznamene e-mailom a dokonca aj pracovnikom telefonicky, ze je potrebne si ten online checking vytlacit. Takze si to pre istotu vytlac.