vplyv antikoncepcie

Príspevok v téme: vplyv antikoncepcie
janeja

Ahojte,mam teraz taky problem,,ze pocas brania antikoncepcie,,v polovici,som dostala druhykrat krvave výtoky,a aj zapachaju,niesu silne ako kramy..iba špinia. Chcem sa spytat hlavne ci nema nato vplyv antikonc.beriem tu istu uz piaty rok,,a teraz sa mi par krat podarilo ze som ju zabudla zobrat,,alebo som najprv brala vecer,,no potom som to zmenila ze ju budem bravat radsej rano...mam navstivit gynekologa?dakujem vam za nejake prispevky

petul

janeja ak sa smiem spytat preco ti vybrali vajecnik...aku si mala cystu? lebo ja som pred rokom vysadila HAK a odvtedy mam problemy s cystou vodovou asi 3cm velkou ale boli ako dabel a vzdy praska pri ovulacii a tiez sa bojim aby mi to nakoniec vajecnik neznicilo, tak idem znova brat HAK...
A to tvoje krvacanie je dost pravdepodobne ze je to tym ze ju beries uz 6 rokov...mne to zacalo po 4 rokoch uzivanie tej istej HAK a tak mi to aj povedal lekar...ono ti aj na sone povie ked pojdes na prehliadku v akom stave mas sliznicu maternice...lebo ju mozes mavat viac prekrvenu....

janeja

diky petul a lenka,,lebo som predtym uz mala problemy s cystami,kedze mi jeden vajecnik vyoperovali,tak som dostala strach ze mi aj ten druhy odchadza...no moze to byt tou anti beriem tu istu pomaly 6rok

petul

ahoj, alebo to moze byt tym, ze antikoncepcia ma menej hormonov a uz ti nestacia na to, aby maternica mimo cyklu nekrvacala....to bol kedysi aj moj problem, ak ti to bude trvat aj nadalej po dalsom cykle, zbehni na gyndu...da ti lieky (nejaky vitamin) proti krvacaniu a posilneniu maternice alebo ti zmeni HAK