Pervitín-prejavy

deloapol

monikap1
- No monika, najskôr musím dodať že toto je koment roka 2011!
pervitín sa nikdy nedal ani neda fetovať :-) ved je to predsa droga :O

Maros75

sajmonskolehol- samozrejme,ze sa da.Zvycajne sa nasype na alobal a zapalovacom sa zo spodu nahrieva cim sa vyparuje a vznika dym.Ten sa nasledne potahuje obalom kovovou prepisovackou

jahodka123

Neberiem tu nikomu žiaden názor a už vôbec nie skúseným, ale súhlasím so Simonella. Ja som tiež taká, že by som to do papule nedala. Fajčím, aj si jebnem cez víkend nejaké to poldeci, ale tvrdé drogy fakt nie. K tomu sa nikdy neznížim. A ako sa hovorí nikdy nehovor nikdy, keď sa niekedy znížim, tak zmením názor na samú seba a to by pak vyzeralo nepekne...

nataliii

skoda ze sa to neda zistit inak lebo ten mocovy test sa tazko realizuje a navyse viem si predstavit ze by to ani neurobil, cele je to take ponizujuce ci uz by to bral alebo nie. verte svojmu srdcu a intuicii to nikdy nesklame

danielaaa

priznakov je vela, uz boli niektore spomenute, dalsimje krvacanie z nosa, v pripade ze fuka sa oslabuje sliznica, kup si nprmalne test daj mu ocikat papierik, ale musis vystihnut vtedy ak su priznaky,ak neberie nema sa coho bat, ale pozor vela chlapom tym utrpi ego, ze by mali cikat na papierik a tak daj pozor, aby to neobratil proti tebe, vela stastia:))

KIKA555

silno pochybujem ze clovek kt berie P asi 5 rokov a vyjadruje sa o tom pozitivne s tym prestane..
ja som mala bohuzial skusenost s mojim teraz uz byvalym frajerom a mohla som ho prosikat plakat vyhrazat sa ze sa rozideme vzdy len nasluboval a za 4 dni prisiel totalne sfetovany. s takym clovekom to nema ziadnu cenu nikdy sa nezmeni ak sam nechce a ked aj chce musi mat strasne silnu volu s takym clovekom ta caka len trapenie a slzy nic ine a moze byt neviem aky mily ked je cisty ale ked si to da meni sa na totalne debila kt nerozumie nikto ani on sam .