Co mi moze byt?

Príspevok v téme: Co mi moze byt?
pietro.k

Jedno rano este cez sviatky som sa zobudil zo slabostou v pravej ruke, neustale studene koncatiny hlavne nohy ale za nejaky tyzden to preslo a uz to zacalo citanie chorob vsetkych moznych od SM a podobne a stale sa to taha az vlastne doteraz somnou ale bez tej slabosti obcas mavam svalove zasklby uplne som nesustredeny, mierne problemy s pamatou a posledne dni mam zvlastne pocity v tvary nie je to trpnutie ale ako keby som mal ochabnute lica, zhorsil sa aj spanok v noci sa budim.S jedenim problem nemam by som povedal ze mi chuti este viac ako predtym.Mal som pred sviatkami psychicku zataz co sa skusok v skole tyka neviem ci to moze suvisiet ale uplne tieto tyzdne ako keby som to nebol ja. Uzival som sumive magnezium teraz Magne B6 ale bez zmeny hlavne v tej hlave mam ako "vymetene"...znama mi povedala ci to nemoze byt TETANIA ale o tejto chorobe som cital a vlastne ani zdychanim ani nejake pocity na odpadavanie nemam...ak sa niekto s niecim podobnym stretol prosim poradte.

pietro.k

AdamKrt hned idem zajtra do lekarne a si to nakupim vsetko. A podla mojho opisu to moz byt aj nejake vazne ochorenie ci asi takto mi nevies povedat...to ma nici asi najviac ze stale myslim na to ze mi nieco je.

AdamKrt

Sumive magnezium, na to kasli. Kup si trebars magnezium, kde mas 300-350mg... Povedzme finsky magnex ma kombinaciu 350mg magnezia + B6. Okrem toho si kludne doplnuj aj ostatne B-vitaminy - napr. v B-Complex forte od f.Generica mas B6,B12 a mnoho dalsich. To mas na svaly-nervy.

Doplnuj si este Vitamin C - 500mg davky, povedzme 2-3x denne, + zinok, selen.
K tomu cerstvy vzduch a pohyb. Ak mas vela stresov, tak si najdi nejaky relax.

pietro.k

a k tym tekutinam v minulosti som pil strasne malo co ma dost ludi upozornovalo, teraz sa snazim pit okolo 2,5 litra denne cca

pietro.k

Tlak mam v pohode myslim 125|65 tep vzdy max. do 65. Lecitin som zacal brat a ani s cholesterolom som nemal problemy dokonca vysledky take co malo kedy su aj u mladych ako som ja. Sportujem hravam tenis po tenise sa citim asi najlepsie aj ked unavene ale hned na druhy den som v tom zase. Pobolieva ma aj obcas hlava a ked som v uplne tichej miestnosti v pravom uchu ako keby take sumenie ale to len ked si vsimam ako nahle je v okoli nejaky zvuk neuvedomujem si to...

AdamKrt

Skus si zmerat tlak. Mozes ho mat nizky, pripadne aj vela cholesterolu a upchate cievy, ci hustu krv. Pijes dost vody ?

Proti upchatym cievam pomaha Lecitin, alebo aj hlohova tinktura.

Mas dostatok pohybu, kyslika ? Niekedy si staci zacvicit, zabehat...

pietro.k

a este som zabudol kazde rano sa bdim s bolestou noh, bolest mozem prirovnat ako keby som presiel velku vzdialenost...a pohybom zase ale nejaky problem nemam aj ked sa niekedy tackam ale prejdem bez problemov