Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

O co mu ide?

Príspevok v téme: O co mu ide?
eja7

Ahojte, potrebovala by som radu. :)

Jeden kamos ktoreho poznam skoro rok, bola som s nim raz von.. akoze rande (v juni minuleho roka), potom sme sa este parkrat stretli, ale nic sa nestalo.

Zvykli sme si pisat aj do pol jednej rano, a potom mi zaprial dobru noc, ked zacala skola, uz sme samozrejme do pol jednej pisat nemohli, tak praje pekne sny vecer, alebo prezvoni..

Uz 5 mesiacov ma vsak frajerku ktora je od neho o 4 roky mladsia (on ma 18) .. ja mam tiez 18. Keby ju vsak nemal rad nebol by s nou tak dlho nie? Nepoznam ju osobne ale z pocutia viem, ze je rozjarena, na svoj vek vystredna a nosi hlboke vystrihy..

Nie je to zvlastne takto sa spravat voci mne? O co mu ide? Ja chapem, ze si rozumieme, lenze nechapem kam to smeruje.. chcem "pocut" vas nazor.. dakujem :)

Lillllllss

18 rocny je este dost mlady, v podstate je to este decko. sam nevie co chce. nechaj ho tak, keby ta chcel tak ti to nejako naznaci, alebo ss stretnete a nebude mat zaujem o 14 rocnu.

mina789

ale len tak odveci..tiez nechapem ze ma 14rocnu:D... no mne sa tiez pacil (asi aj stale paci:/)jeden chalan, o ktorom som si vzdy myslela, ze si hlada baby vo svojom veku, mozno este starsie a mladsimi sa nezaobera...a jeho byvala bola zevraj o Dost mladsia..som nechapala:D

mina789

asi na tom nieco bude, ked to tak citis... (baby maju na take veci nos ze ano:P:D)...noo mozno nevie sam co chce a tu jeho frajerku ma prave preto ako si to napisala, ze je vystredna, rozjarena a tak si ho ona nejak ulovila:D (ale to je len mozno:))... alee ked si rozumiete a fakt mas pocit, ze je tam nieco viac,tak to je ine, to sama musis vidiet v tom pisani a asi to aj vidis :)... podla mna by si to nemala riesit, proste sa s nim bav tak ako doteraz. Ja som toho nazoru, ze ak sa to ma stat, stane sa to. Hlavne sa nanho nneupinaj(ale ak to uz bude k nevydrzaniu tak si ho posad na kolienko a porozpravaj sa s nim:DDD) neviem ti takto uplne poradit, ale tak aspon takto zbezne:)

Slobodna

No v prvom rade je podľa mňa divný, keď má 18 a chodí so 14 ročnou, nech vyzerá akokoľvek vyspelo. Ty si pre neho dobrá iba ako kamoška, nič viac. Muži nechcú dobré baby, ktoré sú tu vždy pre nich, vypočujú a pomôžu, muži chcú výstredné mrchy a pipky, u ktorých ich získaním si zvyšujú svoje sebavedomie. Samozrejme hovoríme iba o tých nevyzretých zakomplexovaných, ktorých je v každej vekovej kategórií dosť :)

eja7

mina789 - a este k tomu zelaniu - to nie je ze kazdy druhy tyzden zazela pekne sny. on to robi kazdy vecer.. aky je dovod nieco take robit, z jeho pohladu, ked mam frajerku, je nam dobre, mame sa radi... tak preco? ... proste si to neviem celkom vysvetlit

eja7

mina789 - lebo je iny.. :D To nie je o tom, ze: cau, ako sa mas, co mas nove... ale skor o pocitoch, o stasti, je aj strasne vtipny a mam taky pocit, ze u mna akokeby hladal nieco, co v tej svojej frajerke najst nemoze.. nieco hlbsie. Mozno si to len namyslam ale tak to vyzera.. Ona - fyzicno.. ja - dusa

000nastenka - tak myslim, ze malo to nie je.
Neviem ci preto, ale keby daco naozaj chcel, tak to da najavo asi. Vsetko je to na takej platonickej urovni..

000nastenka

5 mesiacov je podla teba nejak hrozne dlho? to si nemyslím.. a možno preto si našiel frajerku, lebo s vami sa to nejak nechcelo rozhýbať, alebo čo ja viem.. držím palce :)

eja7

v podstate hej.. tak od silvestra, ale teraz cez skolu uz nie do rana... len mi zela PEKNE SNY ale ked piseme tak je to zaujimave

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.