Dat sa opat dokopy s byvalym?

Príspevok v téme: Dat sa opat dokopy s byvalym?
malin@

Zazili ste? vyslo to?

Ja mam dost predsudky a som skepticka :(

s Priatelom sme boli spolu dva roky..mali sme problemy ktore sme vtedy nevedeli riesit a uznali sme ze budete lepsie rozist sa. Uz je to rok co sme od seba.. sme v ciastocnom kontakte. A coraz castejsie sa rozpravame o tom ze sa k sebe vratime. Priatel ma chce velmi spat a velmi o mna bojuje, vraj teraz uz vie ze bola chyba ze sme sa rozisli, ze mali sme to zacat riesit a nie sa tak skoro vzdat a ze chce mna, len mna..a je o tom presvedceny..

Ja sa toho ale bojim..velmi s nim chcem opat byt..ale predsa, bojim sa ze nam to opat nemusi vyjst..

co nato hovorite?

malin@

viete druha vec je ze neviem to povedat rodicom, som uz dospela, po rozchode som sa vratila do rodic. domu ale nasi to dost tazko prezivali, videli ako sa trapim a tak. Nedokazem im to povedat ze s nim chcem opat byt..oni to nepochopia..Ja viem ze im nemusim nic vysvetlovat, ze je to moj zivot, moje stastie ale aj tak..zalezi mi na rodine a nechcem aby ma odsudili a aby som si s nimi teraz pokazila vztahy.. :/

GiovanniX

co raz nefunguje,nebude uz nikdy,toho sa drzim...ale samozrejme moze to vyjst :) ale kde uz 3 krat a viac sa davaju znova do kopy to uz je zbytocna strata casu...

Anastazia1

Tiez si myslim, ze to skuste, ked o teba bojuje, tak ta ma rad. Ludia robia chyby, robime ich vsetci, vela veci si mohol za ten rok uvedomit aj on. Ale ber ho z rezervov, keby sa nahodou nieco stalo. No neboj sa zariskovat a ked ho mas rada aj ty, dajte si sancu .) vela stastia

dnes

Ja som sa vratila. Tiez sme chodili spolu 2 roky a po 7 rokoch odlucenia sme sa k sebe vratili. Nasli sme k sebe cestu. Uz sme sa zobrali a cakame babatko. Obaja sme sa poucili, dospeli, vyskusali svoje a predsa sme sa k sebe vratili. Je to asi osudove. Asi to tak malo byt. Takze ak si myslis, ze stoji za to, tak preco nie?

ffft

Velakrat zistis ako ti nieco chyba a ake je to pre teba dolezite az vtedy ked to stratis. To ze o teba bojuje znamena ze ta lubi aj napriek veciam ktore sa mu na tebe nepacia, lebo uz o nich vie. Urcite aj on premysla nad tym ze co ak to nevyde...
...ale napriek tomu do toho chce ist