ako bojovat s celulitidou

Príspevok v téme: ako bojovat s celulitidou
lenca45

Chcem vas poprosit o rady, ako bojovat so zacinajucou celulitidou co najefektivnejsie. Mam sedave zamestanie, po veceroch studujem a hoci som stihla, na stehnach sa mi prejavuje ochabnuta koza. Skusam aspon bezne cviky (dvihanie noh, panvy a pod.), ale vobec to nezabera. Chcem sa opytat na dobry sport, ktory posilni zadok a stehna, aby som sa spevnila. Pripadne, ak mate tip na dobry doplnujuci krem, budem vdacna.

lenca45

Dakujem za tipy. Skusim hlavne ten bicykel, uz nech je jar, nech to rozbalim naplno.
Inak, konecne som nasla dobry clanok, ktory vela veci vysvetluje prave z odborneho pohladu. A tam sa pise, ze prave narazove cviky a posilka mozu celulitidu este zvysit. Ak ma niekto podobny problem ako ja, mozno pomoze:
lidovkybodkacz/celulitida-a-sport-myty-a-pravda-da6-/ln_noviny.asp?c=A081111_000128_ln_noviny_sko&klic=228543&mes=081111_0
Snad to nedaju prec, su tam zaujimave informacie konecne z odborneho pohladu.

punk_zero

Sakra len nepouzivaj kremy! Uplne staci to co som ti pisal. Hlavne si to preried aj v strave. Menej cokolady ! Skus ju obmedzit. Po case sa vysledky dostavia. Len to po tyzdni nevzdavaj. Skus si bicykel oblubit.

punk_zero

Keby si bola chlap tak ti viac pomozem. S vlastnej skusenosti najlepsi sport je cykloturistika (bicyklovanie), pripadne mozes aj skakat cez svihadlo :).
Kazdy den si sadni na bicykel a chod niekam. Do prace alebo vecer len tak niekam po meste. Cez prazdniny na nejaku cykloturu alebo niekam do prirody. Bucyklovanie pekne spevni zadok a aj hornu cast noh. Tento sport je perfektny na celulitidu

Nelina27

lenka, skus vsetky dostupne cviky na zadok, najlepsie pod vedenim trenera aspon zo zaciatku, v posilke ti ukazu vsetko... najlepsie su drepy, vypady a ine... pripadne skus body work v nejakom zenskom centre kde sa cvici aj kadeco ine ( pilates, zumba atd) a v domacom prostredi je tiez mozne vela cvikov ale tu sa to neda vsetko popisat. Kremy na celulitidu su ok (lepsie su z lekarne ako z drogerie) ale zazraky od nich necakaj ak neupravis stravu a nezacnes cvicit :-)
inak celulitida je aj dedicna, ak mala tvoja mamina asi budes mat aj ty a po porode sa to moze zhorsit.... takze bojuj:-)