laska vs. zvyk

ivana45

majka, ak si nevies predstavit zivot bez neho, tak je tvoja otazka zbytocna. Budes mat zivot s nim (pravda, ak ta aj on bude chciet) a je jedno preco. Ci z lasky alebo zvyku. Ta ne?
Len tak: Kolko mate obaja rokov ?

elsa5.5

ahoj majka,pochybnosti nie sú dobrým signálom,či ho miluješ?na to si musíš vedieť odpovedať sama,záleží mi na nom?nezáleží mi na nom?ako sa povie zvyk je železná košela,len ty sama vieš odpoved či ho máš rada ako priateľa,alebo už len ako kamaráta.

zuzkas

to musíš sama cítiť či ho miluješ,alebo je to len zvyk.je dosť blbé,keď sa to musíš pýtať,takže je to asi len to druhé.

jajka001_

ludia vo vztahu casom zacnu mat ponorkovu chorobu, su zvyknuty na urcity standard, neuvedomuju si urcite veci a beru ich ako samozrejmost, potom aj lahkovazne zahodia vybudovany vztah.
viem o com hovoris,nemusi to byt o tom ze ho nelubis. takymi fazami som prechadzala viackrat.
a ako to zistis hm...skus si predstavit zivot bez neho. co by ti najviac chybalo. porozmyslaj, co ti ten vztah dava. ci ti naozaj nieco dava, ci ste radi, ked ste spolu, ci sa na neho tesis. ako casto ste spolu? su aj chvile ked spolu nie ste? skuste travit spolu menej casu, ak ste spolu kazdy den. mozno sa spolu vo volnom case nudite, lebo nerobite nic zvlastne, tak vymysli nejake akcie, vylety atd. chodte sa bavit medzi ludi. vsimaj si inych muzov a rozmyslaj, cim ti bol ten tvoj vzacny a iny, ze si si ho vybrala.

kikusa33

Ako zistis, ci cloveka milujes? Pripajam podrobny navod: Zodpovedz si na otazku, ci ho milujes. Ak odpovies "ano", tak ho milujes. Ak odpovies "nie" alebo "neviem", tak ho nemilujes. :)