Vytok

Príspevok v téme: Vytok
Ettel

Dobrý deň, chcela by som sa Vás opýtať,
mám 17 r. od 1. menštruácie mám pravidelný výtok-klasicky, všetko bolo v poriadku, už 3 mesiacce pokiaľ ma bolieva pod-bruško,občasne vracanie, znechutenie do jedla, pri pohlavnom styku taktiež bolenie pod-bruška a výtok á inú farbu + zapácha.
Menštruáciu mávam pravidelne.
Brala som aj lieky proti kvasinkám, avšak nepomohli.
Neviete mi nejako poradiť?

Ettel

Ale mala by som mu zavolať nie ? :) Absolútne neviem čo by som mala ako 1. spraviť, keby som k nejakému chcela ísť.

j.a

ettel
nemusis to povedat mame a nemusis mat ani vymenny listok od tvojho obvodneho lekara.Staci si najst gynekologa a zajst za nim:P

Ettel

Ja by som veľmi rada išla, lenže najskôr musela by som to povedať mojej mame - to je asi ten dôvod, povedať to. A neviete mi niekoho poradiť, nejakého dobrého gynekológa v okolí Tn alebo Pn??

akinom007

ettel/ ako kto ja sa napr nehambim ani nebojim:) ono je to asi aj o zvyku, ja som u gyn. velmi casto tak som si akosi zvykla absolutne v pohode mi pride to vysetrenie.
a autorka nezanedbaj svoje zdravie, urcite zajdi za gyn.

j.a

ked ide o zdravie,tak hamba by mala ist bokom:).A ani sa nemas preco hambit a za druhe,bat sa nemusis,neboli to, nestipe, nekuse:D.Len je to trosku neprijemne,taky nezvyk:)