Znamenia zverokruhu

Príspevok v téme: Znamenia zverokruhu
Znamienka

Je to síce otázka pre niekoho možno úplne odveci, ale predsa to skúsim. Záleží podľa vás na znamení partnerov? Teraz som si našla priateľa, je to len v začiatkoch a nevidím ešte nejaké chyby. Ale je v znamení Blížencov. O tomto znamení som počula, že nedokážu byť verní. Ja som škorpión a partnerská zhoda medzi nami nie je vôbec pozitívna. Proste samé negatíva. Má podľa vás takýto vzťah zmysel? ja verím, že na človeka vplýva druh znamenia a mám hrozné obavy so sklamania. Aké máte s tým skúsenosti vy? Ďakujem

doubledog

ano, jasne, zalezi na znameni.
az tak zavazne by som to ale nebral.

lost, a ktoreho boha mas na mysli?

astrologia je v porovnani s ucenim o roznych bohoch dost exaktna a jednoznacna :)

LuLuCinka2093

ja verím v Boha a na takéto sprostosti ako horoskopy nie a ani si to nečítam...nikdy mi to aj tak nevychádza

lost

Mam otazku pre ludi co verie zverokruhu, ci veria v Boha.

A aby som to zrychlil, ak je odpoved ANO, tak by odporovali hned prvemu prikazaniu.
Ak by bola odpoved NIE, tak ako je mozne ze neveria Bohu (kedze je to povazovane za "najvyssie" stvorenie, ale veria nejakym zverokruhom a znameniam (ktore si mimochodom velmi casto odporuju navzajom) :)

Znamienka

No veď v tom je problém, že jeho minulosť je asi taká, že trvalý vzťah ešte nemal. Obaja máme 22 a ja som už mala 4 ročný vzťah, on si doteraz len užíval a teraz "vraj" chce už trvalejší vzťah. A ešte to znamenie :), ja mu proste neverím. Ale ďakujem za názory.

anjelik9

podla mna zalezi od toho aky ten človek je ake vyznava hodnoty k čomu ho viedli rodičia a nie ake je znamenie pretože na niekoho to sadne ako rit na šerbel a niekoho to len tak lizne takže radšej treba spoznat popr popytat sa na jeho predosle vztahy prečo skončili a odsledovat aky je pri inych babach ked sa bojis toho že ta podvedie

vevericka

bibi ja nie som so svojim priatelom par mesiacov a viac ako len par rokov a myslim, ze za ten cas som stihla sprozorovat aky je a ze popis blizencov na neho nesedi a tie dve kamosky poznam od zakladky, to je fuuh takmer 20 rokov, proste horoskopy su absolutna kravina

bibi123

vevericka-to nie je tak ani o meneni nalad, to su uplne dvaja rozdielni ludia v jednom tele:O))) ale to hlavne clovek spozoruje az po niekolkorocnom spoluziti. Ked som si nasla frajera, ked sme spolu "chodili" byvavali sme spolu niekolko hodin denne, ale jeho spravanie som pripisovala len naladam. vsimla som si toho, az ked sme spolu zacali zit, ze mam vlastne dvoch frajerov-jeden, co mi je ochotny vzdy pomoct, sluzit mi-hladkat ma, uvarit mi, upratat, maznat sa so mnou, rozpravat sa hodiny a ten druhy, co chce byt sam, je mrzuty, ktory chce, aby som mu dala pokoj, neochotny ani zhasnut svetlo, sobecky, pri tom jeho jednom "ja" citim, ze ma strasne miluje a zniesol by mi modre z neba a pri tom druhom "ja" citim, akoby som mu prekazala a liezla na nervy:O))) a ver mi, ze to nie su len nalady, uz sme spolu skoro 9rokov a tak ho poznam do detajlov, nastastie prevlada to lepsie ja, inak by sme sa uz asi doma pozabijali... :O))) Inac mozem potvrdit, ze blizenci su dobrodruzne a take koketne povahy, ale frajer ma uz daleko po 30tke, tak si uz uvedomuje, ze keby mal kucerave myslienky, tak bude velmi, ale velmi zle:O)))

katka...

Moj priatel je blizenec a je mi verny a ani som na nom nezbadala dvojtvarnost a naladovost. Moj otec je tiez blizenec a je to dobry clovek, tiez nebol nikdy neverny a vzdy pomoze kazdemu. Odsudit cloveka na zaklade dna, kedy sa narodil, je uz viac ako povrchne.

katka...

Ty uz dopredu rozmyslas, ci ta podvedie a to len na zaklade znamenia. Keby bol ine znamenie, ktore je podla teba bezchybne, tak ta to ani nenapadne riesit. Podviest ta moze nezavisle od toho v akom mesiaci sa narodil.

whee_ee

Ja som náladová, precitlivelá, niekedy fakt strašný nervák a výbušná - to pokladám za moje mínusy, ale falošná nie som...