Znamenia zverokruhu

Príspevok v téme: Znamenia zverokruhu
Znamienka

Je to síce otázka pre niekoho možno úplne odveci, ale predsa to skúsim. Záleží podľa vás na znamení partnerov? Teraz som si našla priateľa, je to len v začiatkoch a nevidím ešte nejaké chyby. Ale je v znamení Blížencov. O tomto znamení som počula, že nedokážu byť verní. Ja som škorpión a partnerská zhoda medzi nami nie je vôbec pozitívna. Proste samé negatíva. Má podľa vás takýto vzťah zmysel? ja verím, že na človeka vplýva druh znamenia a mám hrozné obavy so sklamania. Aké máte s tým skúsenosti vy? Ďakujem

lost

Ale ja by som velmi rad skusil nejakeho toho cloveka co sa zivi tym, ze mi povie vsetko o mne len z datumu narodenia :)
Nepoznate niekoho alebo nepoculi ste o niekom ze kto to robi?
Lebo bezne vestkyne z TV, to je podla mna strata casu totalne. Ale mne vyslo z netu ze:

Číslo deväť (9)

Planétou čísla deväť je Mars. Číslo 9 je považované v numerológii za posvätné. Človek narodený pod číslom deväť je veľký bojovník, aktívny, rozhodný, ale často vie byť aj priečny. Šťastným dňom je pre číslo 9 utorok. Číslo deväť v sebe nesie znak budúcnosti. Je to číslo matky, pretože matka čaká svoje dieťa 9 mesiacov.

Znamenie vodnár (21. 1. - 19. 2.)

Vodnár je odhodlaný pracovať pre budúce generácie. Na veci sa pozerajú globálne viac ako lokálne. Vodnár je charakteristický svojim hĺbavým myslením. Sloboda, rovnosť a bratstvo vlastnosti, ktoré najlepšie vystihujú charakter vodnára. Vodnár má najexcentrickejšie správanie zo všetkých znamení v horoskope. Vodnár je symbolom všetkého výnimočného, zvláštneho a extrémneho má komplikovanú povahu a je často zle chápaný. Vodnár miluje všetko nové je skromný a ťažko ho niekto presvedčí, aby konal proti svojim zásadám. Vodnár nemá rád autority, ale dokážu kontrolovať svoje nálady. Vodnár je známy svojou netrpezlivosťou najradšej by chcel hneď všetko urobiť. Vodnár je veľmi slušný ku majetku príliš neinklinuje a je vždy pripravený pomôcť.

Co myslis, sadne to na mna? :)

vevericka

az na to ze raci su napr podla horskopov chrakterizovani, ako ti, co sa viazu na rodinu, uprimni,milujuci, chcu mat teplo domova, tiez poznam kopec blizencov a vobec nie su dvojtavrovi, proste cele horoskopy su blblost.inak povedane, je kravina veri tomu, ze konstalacia hviezd a planet pri narodeni dokaze ovplyvnit povahu cloveka na cely zivot, ktora je jednak dana vychovu, genetickou vybavou a danym prostredim.

Znamienka

Je mi to jasné, že nie každý blíženec musí podviesť, a čo sa týka toho akí sú v mojom okolí blíženci? No práve preto, že viem akí sú tak viem prečo toto píšem. Všetkých ľudí a to podotýkam všetkých čo lepšie poznám tak na nich tie znamenia sedia, preto mám takéto obavy. Býci všetci čo sú sú spomalení, kľudní a pod., raci sú zas neúprimní a falošní, kozorožci sú neskutočne urážliví, proste nebudem tu riešiť každé znamenia, ale podstata toho človeka vždy vystihuje. Nevravím, že všetko, ale keď raz je býk kľudný typ, tak zatiaľ som nemala možnosť stretnúť hyperaktívneho. A o tom to je. Proste verím tomu, že človeka to do istej miery ovplyvňuje. Niektorí tomu neveria, no ja áno. Samozrejme človek, ktorý podviesť chce podvedie bez ohľadu nato, kedy sa narodil. Ale v charakteristike blížencov sa píše, že u nich to je najčastejšie. Proste sú to ľudia dvoch tvárí, ktorí potrebujú pravidelnú zmenu. A poznám či už ženy alebo mužov v tomto znamení a všetci sú dá sa povedať, rovnakí!

lost

A k tej viere k tym znameniam..
Tiez som davnejsie dlho rozmyslal nad tym ci je to mozne, ci je mozne z toho predpovedat buduce udalosti. Hovorieva sa ze miliardari maju svojich "vestcov" - ale to len jedna pani povedala. V realite sa to tazko potvrdi alebo vyvrati. Cisla su velmi silne, alebo maju proste len obrovsku nahodnost (v uplnej vseobecnosti, cisla z historie, v nabozenstvach, vo vesmire a tak dalej...)

Avsak ja skor verim na jednu vec a tou je, ze nedovolim ziadnym cislam, ani znameniam a ani ludom ovplyvnovat moj nazor a moj zivot. A tym padom sa nemam coho bat :)

Ale je to na kilometre zvdialene od pripadu partnera, kedze on nie je pod vladou tvojej mysle (ktora si moze povedat ze znamenia bude ignorovat). avsak ak by partner chcel podviesst, urobit to bez ohladu na znamenie, vierovyznanie, alebo potencionalnu stratu a trest..

lost

Maximalna blbost, az ABSOLUTNA blbost si myslim :)
Znamena mozu maximalne tak "predpovedat" buducnost s ako takou prestnostou, ale ten kto tu buducnost vykona nie je nikto iny ako dany clovek, bez ohladu na jeho znamenie. Jedine ak by mal znamenie "blbec" a dokonale napodobnoval svoj horoskop (cize by nezil slobodne podla seba).

Vsimni si ako tie znamena opisuju, tak brutalne siroky opis, ze ja osobne by som sa dokazal zaradit do najmenej 13 znameni... ak nie viac.. Ale vacsina ludi s icita len svoje a povie si "wow, ono to fakt sedi, vacsina sedi, neuveritelne"

A teraz si to predstav globalne. Je mozne aby kazdy blizenec nebol verny? :)
Je to medialne masirovanie mozgu. Vsimol som si ze najviac ludi sa narodi v maji, cize najviac ich je prave blizencov (aspon v mojom okoli). zaujimava nahoda :) (ale nikde som nenasiel na toto statistiku, i ked teoreticky by to malo byt velmi dobre vyvazene).

Skus si napisat zoznam (alebo aspon v mysli zhodnotit), aky su blizenci v tvojom okoli :) I ked je jasne ze do svedomia clovek nevidi, cize je to vlastne nanic :)

katka...

Vobec nerozmyslaj nad znameniami. Urcite kvoli tomu nezahadzuj zacinajuci sa vztah. Inak moji rodicia su blizenci a skorpion a su spolu uz 30 rokov.