Tabl. Prsia Extra+ , skusenosti

Príspevok v téme: Tabl. Prsia Extra+ , skusenosti
ellaa

ahojte, chcem sa spytat ci ma niektora z vas skusenosti s tabletkami Prsia Extra+ ?? Citala som o tom na nete a dost bab potvrdilo ze im to pomohlo, niektorym uz za mesiac, za dva o jedno cislo. Ake s tym mate skusenosti vy? A popripade z akeho e-shopu ste to objednali, alebo sa to da zohnat aj v lekarni? Ja som pozerala na nete, ale niektore shopy sa mi zdaju take nedoveryhodne :))

ellaa

ale na toto NN Add Bust som citala take iste reakcie, ze neskor po dobrati sa prsia naspat scvrkli:) A prsia extra plus viem ze dost obsahuju tie fytohormony co vlastne sposobuju rast prsneho tkaniva, ale tamtie co mi odporucas, tusim nic take neobsahuju..teda neviem, necitala som o nich vela..ty mas s nimi dobru skusenost?:)

Tyshka

tak uz radsej si kup NN Add Bust .ked prsia extra prestanes brat ti cvrknu na take iste jake si mala vyhadzujes len penazi!

koalka

tak ja som si ich po dlhom uvažovaní kúpila, ja som si ich bola osobne kupiť v predajni v BA. Užívala som ich ale len 2týždne aj to tak všeliako, ešte mi ostali chystám sa ich dopoužívať a uvidím či to bude mať nejaký efekt, možno si ešte kúpim 1balenie. A tiež som na to čítala viac-menej len dobré skúsenosti.

KeĎ je na niečom napísané užívať mesiac, tak asi po 2týždňoch to nevidieť ale je blbosť písať, že nezaberajú. Napísať to môže ten kto to bral aspoň 3-6mesiacov, či sa dostavili nejaké účinky.

A chuťovo a vôŇou to pripomína pivné kvasnice, čo každému nemusí sadnúť, ale na pleť to práveže pováhať má.

Myslím si, že najlešpie je kúpiť 1balenie, vyskúšať a každý uvidí.

ellaa

no tak za 2 tyzdne jasne ze nepomozu :D:D
ja uz som rozhodnuta vyhodit prachy zato, vyhodila som aj za ine veci ktore skoncili v kosi, aspon to vyskusam :D len som chcela pocut nazor aj od ludi z tohto fora, lebo inde som citala ze tak za dva mesiace sa o cislo zvacsili vacsine bab a vraj je to najpredavajsi liek z pomedzi tychto podobnych :)

kravina

ja som ich mala a je to riadna blbost, brala som ich sice len 2 týždne ...pretože hrozne smrdeli som myslela ze sa povraciam z nich a strasne sa mi z nich vyhádzala tvár ....... a prsia stále rovnake ,tak som ich radšej zahodila :) odporučam nekupovať, popripade ak mas peniaze na rozhadzovanie kup a zistiš len ze sa potvrdia moje slova :D