smola na mužov 2

Príspevok v téme: smola na mužov 2
biela mačka

Dnes som sa stretla s ďalším zo zoznamky. A už na prvý raz - tu ma chytil za ruku, tam ma chytil za nohu. Možno on je zvyknutý sa tak správať, ale mne to prekáža. Alebo si myslel, že hneď budeme??? To nechápem, veď ja nie som vôbec príťažlivá, tak čo ma čo má chytať!!! A mimochodom, tomu, s ktorým som mala tie techtle mechtle, som napísala sms, že mi je ukradnutý, ale aj tak by sa mal mne ospravedlniť. Neodpísal, z toho vyplýva, že som mu ukradnutá aj ja. Lenže. Ja si myslím, že správny chlap by sa mal vedieť priznať k svojim chybám a ospravedlniť sa aj človeku, s ktorým už nechce nič mať.

kafe

biela mačka, chceš povedať že ty si skvelé žieňa? Myslíš, že skvelé ženy presne vedia ako sa majú správať tí druhí, čo majú robiť, kedy a ako... nuž potom sa nediv, že stretávaš takých divných chlapov. Lebo asi aj oni vedia presne ako sa TY máš správať. A tiež na teba nadávajú, že sa nesprávaš tak ako by sa im páčilo..

biela mačka

Teší ma, že ma nepokladáš za narušenú.
:-D Ale určite sa od neho ospravedlnenia nedočkám. Podľa mňa je urazený, že som nesúhlasila s jeho návrhom. Síce to bola aj čiastočne moja chyba, že som sa podvolila a potom mu nadávala, ale myslím si, že aj keby som potom bola milá, aj tak by sa už neozval, prípadne by sa neozval, ani keby sa neudialo nič.

M74

biela mačka: Ak by si sa mu vôbec nezdala príťažlivá, tak asi hneď zdupká :-)
A tie dotyky, no neviem, tiež mi to na prvom rande pripadá trochu moc dôverné.
A toho ospavedlnenia sa zrejme nedočkáš, tuším z toho robíš zbytočnú vedu.

liv99

ano presne tak, spravny chlap by sa mal vediet ospravedlnit, takze aspon vies, ze ten prvy spravny chlap nebol. a ked ta niekto na prvej schodzke obchytkava, tak mu ide len o jedno a mozno sa nestaci len odtiahnut, ale mu aj jasne povedat, ako si veci predstavujes.
inak vela ludi neveri i-zoznamkam, ale kamoska si nasla takto neuveritlneho priatela, pouzila by som aj slovko - dokonaly, krasny, vtipny, inteligentny... clovek by neveril, ze ho splasila cez pokec...