študenti VŠ - brigády

Príspevok v téme: študenti VŠ - brigády
ivanka21

ahojte, prosím vás kde ste si zháňali brigády na leto? rada by som niekam išla na brigádu (do zahraničia--bud zber ovocia, alebo opatrovať), nechcem byť doma 4 mesiace...kde, a ako si hľadáte brigády?? budem veľmi rada ak pomôžete..aj odporučíte nejaké spoľahlivé agentúry. vopred ďakujem :)

lioness_01

bibi :D tak tým gynekológom treba okamžite zobrať licenciu !

a vevericka si nepotrebuje opisovať zo skrípt...totiž dedenie Rh faktora sa učí ešte na gympli... na to netreba VŠ :))))

bibi123

vevericka-ja som len citovala dvoch gynekologov (mudr majerova a nejaky mudr ba..neviem aky dalej), ja som to neprepisovala zo skript ako Ty:O))) Podla mna si este nejaka studentka, ktora si tu na fore riesi svoje komplexy a nahana sebavedomie prepisovanim informacii z googla, aj ja som to v Tvojom veku robila, len inym sposobom, takze Ta chapem:O))). a mna urazi len inteligent... takze lioness, urazila si ma..hahahaaa;O)))
Akademický titul Bc. udelený absolventom 1. stupňa vysokoškolského štúdia a akademické tituly Mgr., Mgr. art., Ing., Ing. arch., MUDr., MVDr. a MDDr., ktoré sa udeľujú absolventom 2. stupňa vysokoškolského štúdia, sa píšu pred menom, napr. Bc. Jozef Nový alebo MVDr. Jozef Nový. V prípade absolvovania 2. stupňa vysokoškolského štúdia na dvoch vysokých školách sa nepoužívajú dva rovnaké akademické tituly. Po absolvovaní 2. stupňa vysokoškolského štúdia na dvoch vysokých školách sa rozdielne akademické tituly používajú v poradí, akom absolventovi boli udelené, a to tak, že bližšie pri mene sa nachádza skôr udelený akademický titul, napr. Mgr. Ing. Jozef Nový.
Takze si to pekne hod do googlu, aby si si mohla nastudovat cely clanok(nejde skopirovat link-kvoli zabezpeceniu zdravia, ale je to stranka univerzity)mohla zase machrovat, ze mas dalsiu problematiku zvladnutu:O)))

lioness_01

bibi, som rada, že oceňuješ moju inteligenciu :)))))

a tie Rh faktory... to je pecka :))))
to máš potom pravdu, ak si to ty, čo toto napísala, tak potom som v porovnaní s tebou vážne nadpriemerne inteligentná :)

beskyd

no vidite, na mojej nastastie uz byvalej skole este stale posobi clovek ktory ma judr., ing a phd. ale hlavne ze som ho videl ako fajci na zastavke v budke. a jeden znamy hovoril ze raz bol na pohovore a nejaky advokat mu vravel ze tohto dnes pedagoga musel vyhodit lebo bol absolutny neschopak a vie tak maximalne hodit list do obalky, tolko asi k tym titulom.

vevericka

ostanti ako som myslela datumy statnic pochopili, ty si zacala vyryvat, tak sa teraz nestazuj, ked ti to niekto vysvetli..btw nie si ty nahodou ta bibi co sa tu ohanala, ze rh faktor sa dedi pohlavne?..ak hej tak potom chapem..
a vobec sa to nepise v poradi akom si vystudvola, ten nas si pisal mudr. ako prve (cize podla tvojho by to mala byt posledna skola), ale bola jeho prva, ing ziskal zaroven